Kovaříkův gól zajistil Plzni pohárové vítězství 1:0 nad Jihlavou

Plzeňští fotbalisté vstoupili do čtvrtfinále domácího poháru vítězně. Na svém stadionu porazili Jihlavu 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil dvanáct minut před koncem střídající Kovařík. Plzeň navíc neproměnila penaltu.

J48i67ř66í 33F21o22g85e75l 2230351416392

Ten článek je úplně špatně. Správně přece mělo být:

Plzeň se po bezbrankovém poločasu protrápila k hubenému vítězství šťastnou brankou těsně před koncem. Dostala se tak pod silný tlak. Je to začátek krize? :-P;-)

0/−3
2.4.2014 8:31

L10a43d80i94s77l66a20v 74P54o53l69á23k 7804725495304

Plzeň má účast v EL jistou, tak o co jde?

0/−1
2.4.2014 18:52

J69i83ř63í 91F58o44g44e70l 2630661346332

Vidím, že k pochopení sarkasmu a ironie je třeba poněkud větší inteligence;-).

V21á11c45l76a80v 44K65o17v70á21ř 4510724331188

Tradiční trpaný Barův příspěvek, kterej se všude dme v prsa jak ho ta Plzeň vůbec ale vůbec nezajímá.

D18a84n 46J56a58n 9839660759386

A to se říká že penalta nelze chytit jen špatně koplnout ....

Kluci kluci, kolik bodů by bylo kdyby to tam všechno spadlo....

J76a38n 71K70l84e18č95k44a 9615376429752

A v Ďurišovi Plzeň zjevně nenašla nového penaltového specialistu, takže prosím posadit zpět na lavici :-P

+2/0
1.4.2014 23:42

J50a72n 71K64l25e54č77k86a 9795816339362

A zase - jen co Reza vysmahnul ze hřiště, hned se to zlomilo. To je mi náhodička :-P

+3/0
1.4.2014 23:39

M50i73c50h59a80l 63K17a32p87o13u35n 7123460572907

..jako fanda Viktorky musím bohužel konstatovat, že ty penalty, exekuce, to je tragédie!...kolik už to stálo bodů, vítězství a ev. postupů v pohárech...o úspěchu v dnešní době rozhodují maličkosti, a klub bojující o nejvyšší příčky si nemůže dovolit luxus to takhle zahazovat...

+2/0
1.4.2014 20:23

P54e50t91r 33L31u85k72á23š 7909650911121

Také jako fanda Viktorky musím říct, že ta branka je prostě moc nalevo...

+2/0
1.4.2014 22:32

M87a44r58t50i43n 94P48a25v46l50í59č57e32k 7630411849381

No řeknu vám, že z toho fotbalu boleli voči. Rezek s Petrželou naprosto tragický výkon, neschopnost zpracovat balón, obstojně nahrát. V první půli statický fotbal téměř bez pohybu. Jihlava měla víc šancí. V druhý půli už lepší, ale žádná sláva. Teprve když odešel Réza, tak se to rozjelo. Penalta byla jasná, míč v pohybu k brance, obránce na zemi, ruka od těla, míč zastavil. Tahle branka vypadá zakletá :) v sobotu do druhý to šlo.

+4/0

F85r23a72n17t59i30š97e13k 91T44l28u32k11a 3437949772302

Ty plzeňské penalty, to nejsou jen chyby hráčů, ale to je ostuda trenéra a celého realizačního týmu. Když to neumíte natrénovat, tak se běžte poučit k anglickým a německým fotbalovým klubúm. Mezi 20 hráči  týmu GL se určitě najdou 2 - 3 hráči, kteří to psychicky zvládnou ! V těchto klubech se preferují ostré, prudké kopy na úkor vymýšlení tzv. našich  kulišáren, kterými se často oklame sám exekutor  ?!

M62a37r18t33i69n 12V24a92c74h53u93l11k65a 3873328558745

chudák sparťan na každém článku o Plzni? že by posedlost?

V28í66t42ě71z58s91l64a87v 79B49r23o79ž 5255776658733

Jsem si říkal ajk dlouho bude trvat, než to někdo zkusí.

Viděl jste to alespoň. Ale, že se vůbec ptám...

+1/0
1.4.2014 20:59

L71u35k19á69š 31B92e17r70n68á94t 5126887903439

"V nejsilnější sestavě", je dost irelevantní. Horváth-Hrošovský, Ďůriš - Wágner, Rezek - Kovařík. Tihle se střídají celkem pravidelně a nedokázal bych určit, kdo je lepší. Ale redaktoři idnes to zřejmě poznají. Alespoň nás vidí, jako opravdu nadupaný kádr, když i se čtyřmi změnami oproti zápasu s Libercem, nás viděli v nejsilnější sestavě. R^R^R^