Diskuze

Kovaříkův gól zajistil Plzni pohárové vítězství 1:0 nad Jihlavou

Plzeňští fotbalisté vstoupili do čtvrtfinále domácího poháru vítězně. Na svém stadionu porazili Jihlavu 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil dvanáct minut před koncem střídající Kovařík. Plzeň navíc neproměnila penaltu.

Ten článek je úplně špatně. Správně přece mělo být:

Plzeň se po bezbrankovém poločasu protrápila k hubenému vítězství šťastnou brankou těsně před koncem. Dostala se tak pod silný tlak. Je to začátek krize? :-P;-)

0 3
možnosti

Plzeň má účast v EL jistou, tak o co jde?

0 1
možnosti

Tradiční plzeňská penalta.;-D

0 6
možnosti

Tradiční trpaný Barův příspěvek, kterej se všude dme v prsa jak ho ta Plzeň vůbec ale vůbec nezajímá.

6 0
možnosti

D60a32n 87J81a18n

2. 4. 2014 6:27

A to se říká že penalta nelze chytit jen špatně koplnout ....

Kluci kluci, kolik bodů by bylo kdyby to tam všechno spadlo....

1. 4. 2014 23:42

A v Ďurišovi Plzeň zjevně nenašla nového penaltového specialistu, takže prosím posadit zpět na lavici :-P

2 0
možnosti

J24a69n 97K48l97e87č96k86a

1. 4. 2014 23:39

A zase - jen co Reza vysmahnul ze hřiště, hned se to zlomilo. To je mi náhodička :-P

3 0
možnosti

..jako fanda Viktorky musím bohužel konstatovat, že ty penalty, exekuce, to je tragédie!...kolik už to stálo bodů, vítězství a ev. postupů v pohárech...o úspěchu v dnešní době rozhodují maličkosti, a klub bojující o nejvyšší příčky si nemůže dovolit luxus to takhle zahazovat...

2 0
možnosti

P67e72t17r 77L64u72k48á65š

1. 4. 2014 22:32

Také jako fanda Viktorky musím říct, že ta branka je prostě moc nalevo...

2 0
možnosti

No řeknu vám, že z toho fotbalu boleli voči. Rezek s Petrželou naprosto tragický výkon, neschopnost zpracovat balón, obstojně nahrát. V první půli statický fotbal téměř bez pohybu. Jihlava měla víc šancí. V druhý půli už lepší, ale žádná sláva. Teprve když odešel Réza, tak se to rozjelo. Penalta byla jasná, míč v pohybu k brance, obránce na zemi, ruka od těla, míč zastavil. Tahle branka vypadá zakletá :) v sobotu do druhý to šlo.

4 0
možnosti

Ty plzeňské penalty, to nejsou jen chyby hráčů, ale to je ostuda trenéra a celého realizačního týmu. Když to neumíte natrénovat, tak se běžte poučit k anglickým a německým fotbalovým klubúm. Mezi 20 hráči  týmu GL se určitě najdou 2 - 3 hráči, kteří to psychicky zvládnou ! V těchto klubech se preferují ostré, prudké kopy na úkor vymýšlení tzv. našich  kulišáren, kterými se často oklame sám exekutor  ?!