Kovaříkův gól zajistil Plzni pohárové vítězství 1:0 nad Jihlavou

Plzeňští fotbalisté vstoupili do čtvrtfinále domácího poháru vítězně. Na svém stadionu porazili Jihlavu 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil dvanáct minut před koncem střídající Kovařík. Plzeň navíc neproměnila penaltu.

J72i65ř94í 23F23o66g95e27l 2400621376872

Ten článek je úplně špatně. Správně přece mělo být:

Plzeň se po bezbrankovém poločasu protrápila k hubenému vítězství šťastnou brankou těsně před koncem. Dostala se tak pod silný tlak. Je to začátek krize? :-P;-)

0/−3
2.4.2014 8:31

L69a31d31i31s52l53a81v 75P63o35l13á28k 7414855455204

Plzeň má účast v EL jistou, tak o co jde?

0/−1
2.4.2014 18:52

J36i79ř36í 87F82o33g92e75l 2870521236792

Vidím, že k pochopení sarkasmu a ironie je třeba poněkud větší inteligence;-).

V42á15c93l47a61v 76K81o36v31á85ř 4890594351498

Tradiční trpaný Barův příspěvek, kterej se všude dme v prsa jak ho ta Plzeň vůbec ale vůbec nezajímá.

D91a26n 70J51a11n 9629540769396

A to se říká že penalta nelze chytit jen špatně koplnout ....

Kluci kluci, kolik bodů by bylo kdyby to tam všechno spadlo....

J58a89n 92K51l78e42č40k36a 9285176279522

A v Ďurišovi Plzeň zjevně nenašla nového penaltového specialistu, takže prosím posadit zpět na lavici :-P

+2/0
1.4.2014 23:42

J21a44n 14K24l47e57č72k93a 9375166829412

A zase - jen co Reza vysmahnul ze hřiště, hned se to zlomilo. To je mi náhodička :-P

+3/0
1.4.2014 23:39

M38i53c52h67a76l 92K11a78p13o42u35n 7763100322297

..jako fanda Viktorky musím bohužel konstatovat, že ty penalty, exekuce, to je tragédie!...kolik už to stálo bodů, vítězství a ev. postupů v pohárech...o úspěchu v dnešní době rozhodují maličkosti, a klub bojující o nejvyšší příčky si nemůže dovolit luxus to takhle zahazovat...

+2/0
1.4.2014 20:23

P24e49t20r 47L95u67k59á51š 7539950591871

Také jako fanda Viktorky musím říct, že ta branka je prostě moc nalevo...

+2/0
1.4.2014 22:32

M69a59r38t52i17n 61P30a49v87l86í67č51e24k 7260731189111

No řeknu vám, že z toho fotbalu boleli voči. Rezek s Petrželou naprosto tragický výkon, neschopnost zpracovat balón, obstojně nahrát. V první půli statický fotbal téměř bez pohybu. Jihlava měla víc šancí. V druhý půli už lepší, ale žádná sláva. Teprve když odešel Réza, tak se to rozjelo. Penalta byla jasná, míč v pohybu k brance, obránce na zemi, ruka od těla, míč zastavil. Tahle branka vypadá zakletá :) v sobotu do druhý to šlo.

+4/0

F77r46a47n34t52i78š87e94k 44T44l63u78k12a 3977719262152

Ty plzeňské penalty, to nejsou jen chyby hráčů, ale to je ostuda trenéra a celého realizačního týmu. Když to neumíte natrénovat, tak se běžte poučit k anglickým a německým fotbalovým klubúm. Mezi 20 hráči  týmu GL se určitě najdou 2 - 3 hráči, kteří to psychicky zvládnou ! V těchto klubech se preferují ostré, prudké kopy na úkor vymýšlení tzv. našich  kulišáren, kterými se často oklame sám exekutor  ?!

M85a87r95t35i19n 85V54a42c21h59u31l67k51a 3213528168375

chudák sparťan na každém článku o Plzni? že by posedlost?

V34í42t55ě96z22s21l54a48v 84B42r23o91ž 5485186378263

Jsem si říkal ajk dlouho bude trvat, než to někdo zkusí.

Viděl jste to alespoň. Ale, že se vůbec ptám...

+1/0
1.4.2014 20:59

L36u53k20á15š 37B43e29r59n60á96t 5426327653819

"V nejsilnější sestavě", je dost irelevantní. Horváth-Hrošovský, Ďůriš - Wágner, Rezek - Kovařík. Tihle se střídají celkem pravidelně a nedokázal bych určit, kdo je lepší. Ale redaktoři idnes to zřejmě poznají. Alespoň nás vidí, jako opravdu nadupaný kádr, když i se čtyřmi změnami oproti zápasu s Libercem, nás viděli v nejsilnější sestavě. R^R^R^