Trefil obě branky, neslavil ani jednou. Mám gólům bránit, řekl Smejkal

Dva góly dal slávista Smejkal, jednou skóroval protihráč Harba, přesto červenobílí s Jihlavou prohráli 1:2 a spadli zpátky do boje o záchranu. První Smejkalův gól byl totiž vlastní. "Nehráli jsme to, co v minulých zápasech, chyběl nám lepší pohyb, větší odvaha," přiznal Michal Smejkal.

P71e71t71r 52P30r96o24t16i74v22í94n24s96k35ý 6267640264909

E-rik má asi zaracha, vrátil se z edenu celý mokrý od slz

+2/0
24.3.2014 14:05

M56i94c58h12a50l 31N34o48v55á71k 6986380285809

spíš to vypadá, že v ústavu dostal nový pokoj bez přístupu na net:-)

S33l34a58v95o32m85í78r 79B22e86n12e92š 6312337150284

Jestliže si v první půli dal vlastního góla v druhé snižoval už za svůj vlastní tým, tak přeci netrefil obě branky. Trefil jenom jednu, ale dvakrát.

Dvě branky by trefil v případě, že by jak vlastní, tak i správný gól byly ve stejném poločase.

+1/0
24.3.2014 11:16

J28a46n 44N94o37v98á76k 6707210598943

není už nejlepší střelec Slavie? Tři góly? A ve dvou zápasech. To je ten intergalaktický sniper, Eriku?