Messi je nejlepším střelcem v historii Barcelony, která dala sedm gólů

Také po 28. kole vedou fotbalisté Realu Madrid španělskou ligu o tři body, díky gólu Cristiana Ronalda vyhráli v Málaze 1:0. Stejným výsledkem porazilo druhé Atlético doma Espaňol. Třetí Barcelona doma zničila Osasunu sedmi góly a od Realu, s nímž bude hrát příští týden, ji dělí čtyři body.

J88i46ř85í 42F76o67g31e51l 2530311216892

Není tak těžké být historicky nejlepším střelcem v mančaftu, který  dal 7 gólů.;-)

0/−2
17.3.2014 8:06

F57i45l33i73p 25Z15a55b87a 5729607286218

Jsem fascinován těmi výsledkovými výkyvy Barcy, no snad v neděli Realu vypráší kožich, ale očekávám oku lahodící strhující utkání, podobné těm dvěma se City.

+1/0
16.3.2014 20:26

M63a68r39t94i17n 39M57o21t32y68č25k38a 6541847747264

to nevím.. já spíš očekávám souboje o Oskara a diskuze s rozhodčíma...

+1/0
17.3.2014 7:57

M67a41r75t23i18n 41P33i39p37e25k 4445798971311

Tak příští týden v telce jedno z nejlepších divadelních představení - El Clasico... Těším se:)

+4/0
16.3.2014 19:52

M44i37c27h74a77l 18V37a35k44u24l73a 2989662873305

Díval jsem se na tenis v Indian Wells a o přestávce mezi zápasy jsem to přepnul na zápas Málaga-Real. Během deseti minut jsem tam viděl asi 3 simulace, včetně momentu, kdy hráč Málagy šel do skluzu proti Ronaldovi, Ronaldo ho přeskočil a asi po dvou metrech běhu najednou spadl na zem a strašně se divil a vztekal, že rozhodčí neodpískal faul (http://www.youtube.com/watch?v=kMomSO6Ss2U). Stačilo mi tak pár minut abych si připomněl, proč La ligu skoro nesleduju.

+5/−2
16.3.2014 1:26

A94l29e39š 40Z38e29l40i84n14k12a 1324452106

stačí když vám někdo brnkne do nohy, kterou máte právě vzadu, a Vy v pohybu zakopnete o vlastní, pak to vypadá obdobně jako na tom videu. Ale to od televize asi nemůžete znát.

0/0
17.3.2014 1:51

M67i90c93h77a23l 11V34a87k20u78l16a 2659882413965

Tak samozřejmě to znám, ale dost pochybuji, že se to Ronaldovi stane v každém zápase a to i několikrát.