Jablonec - Olomouc 2:1, hosté v závěru srovnali, pak rozhodla penalta

Fotbalisté Jablonce porazili ve 20. kole první ligy Olomouc po divokém závěru 2:1. Domácí vedli od 41. minuty díky brance Tomáše Čížka, Hanáci ale tři minuty před koncem dokázali zásluhou Jakuba Rolince vyrovnat. V poslední minutě ale rozhodl o výhře Severočechů z penalty kapitán Luboš Loučka a prodloužil tak čekání Sigmy na body ze stadionu na Střelnici na osm zápasů a devět let.

J56o13s24e49f 95M90i76š49k85o37v54s86k27ý 6402636903671

Ta byla přísná.

0/0
16.3.2014 22:53

M60a95r37e33k 89Z84á18p94o53t84o24č18n92ý 3111298938496

Ty vole, to uz je poctvrte v poslednich letech, co Sigma prohrala v Jablonci Peltovou penaltou. Takovemu klubu se da fandit? Nedivim se, ze tam nikdo nechodiRv

0/−1
16.3.2014 22:29

K91r38y79š54t86o33f 22H22l82a81v40á84č 9772129198772

penalta 8-o kolik v tom bylo jablek, pane Jílku?

J34a92r77o48m34í21r 23K72u72b25i20s 1168128772197

Rozhodčí věděl jak má pískat aby se zavděčil majiteli klubu,FAČR.

J90a56r15o91m10í63r 83K66u38b59i58s 1948638582257

Bylo vidět u rozhodčích jak se zavděčit majiteli klubu.ČMFA.

0/−1
16.3.2014 20:18

J37a44n 75K33u56b12l50a57s 8361200128222

Penalta sporná, faul jsem neviděl, říkám jako příznivec Jablonce. Ale domácí se hned unisono vztekali, takže nějaký zákrok tam asi být mohl.

P78e80t96r 51A70c30h24i31l13l39e34s 6426692640270

V poslední minutě odpískal rozhodčí Jílek nedovolený zákrok na půlce domácích. Ti si v poklidu rozehráli zcela jinde a po souboji ve vápně nařídil Jílek pokutový kop, který Loučka proměnil. Byla to jediná střela domácích ve druhém poločase mezi tři tyče ...

0/0
16.3.2014 17:54

P10e15t35r 39A38c39h87i32l89l44e28s 6986572690600

V nastaveném čase ještě měli hosté dvě standardky, na ty šel i brankář Blaha. Bylo tam několik strkanic a pádů, ale penalta už ani jedna ...

tak ted jeste video,kde by byly i tyto situace a muzem zhodnotit,jak velkej smejd,ten pelta je.