Jablonec - Olomouc 2:1, hosté v závěru srovnali, pak rozhodla penalta

Fotbalisté Jablonce porazili ve 20. kole první ligy Olomouc po divokém závěru 2:1. Domácí vedli od 41. minuty díky brance Tomáše Čížka, Hanáci ale tři minuty před koncem dokázali zásluhou Jakuba Rolince vyrovnat. V poslední minutě ale rozhodl o výhře Severočechů z penalty kapitán Luboš Loučka a prodloužil tak čekání Sigmy na body ze stadionu na Střelnici na osm zápasů a devět let.

J37o42s98e50f 84M47i88š35k36o26v81s30k23ý 6852566553371

Ta byla přísná.

0/0
16.3.2014 22:53

M68a86r48e75k 18Z55á79p59o86t64o34č41n31ý 3701908598576

Ty vole, to uz je poctvrte v poslednich letech, co Sigma prohrala v Jablonci Peltovou penaltou. Takovemu klubu se da fandit? Nedivim se, ze tam nikdo nechodiRv

0/−1
16.3.2014 22:29

K46r58y67š57t16o13f 27H89l95a54v18á84č 9362669818692

penalta 8-o kolik v tom bylo jablek, pane Jílku?

J31a71r76o37m88í96r 31K64u69b57i78s 1638468942337

Rozhodčí věděl jak má pískat aby se zavděčil majiteli klubu,FAČR.

J70a32r46o18m97í77r 83K48u69b30i75s 1898608442667

Bylo vidět u rozhodčích jak se zavděčit majiteli klubu.ČMFA.

0/−1
16.3.2014 20:18

J25a43n 47K59u49b71l30a13s 8861940928282

Penalta sporná, faul jsem neviděl, říkám jako příznivec Jablonce. Ale domácí se hned unisono vztekali, takže nějaký zákrok tam asi být mohl.

P51e24t78r 92A25c20h61i73l52l81e29s 6446782900910

V poslední minutě odpískal rozhodčí Jílek nedovolený zákrok na půlce domácích. Ti si v poklidu rozehráli zcela jinde a po souboji ve vápně nařídil Jílek pokutový kop, který Loučka proměnil. Byla to jediná střela domácích ve druhém poločase mezi tři tyče ...

0/0
16.3.2014 17:54

P49e44t12r 61A60c72h13i62l75l35e25s 6786942110150

V nastaveném čase ještě měli hosté dvě standardky, na ty šel i brankář Blaha. Bylo tam několik strkanic a pádů, ale penalta už ani jedna ...

tak ted jeste video,kde by byly i tyto situace a muzem zhodnotit,jak velkej smejd,ten pelta je.