Jablonec - Olomouc 2:1, hosté v závěru srovnali, pak rozhodla penalta

Fotbalisté Jablonce porazili ve 20. kole první ligy Olomouc po divokém závěru 2:1. Domácí vedli od 41. minuty díky brance Tomáše Čížka, Hanáci ale tři minuty před koncem dokázali zásluhou Jakuba Rolince vyrovnat. V poslední minutě ale rozhodl o výhře Severočechů z penalty kapitán Luboš Loučka a prodloužil tak čekání Sigmy na body ze stadionu na Střelnici na osm zápasů a devět let.

J21o47s31e69f 62M34i57š35k18o64v89s64k17ý 6332886203711

Ta byla přísná.

0/0
16.3.2014 22:53

M14a74r38e72k 42Z76á78p38o70t93o97č10n94ý 3391358338356

Ty vole, to uz je poctvrte v poslednich letech, co Sigma prohrala v Jablonci Peltovou penaltou. Takovemu klubu se da fandit? Nedivim se, ze tam nikdo nechodiRv

0/−1
16.3.2014 22:29

K76r74y47š35t59o60f 30H41l34a63v35á77č 9172589678322

penalta 8-o kolik v tom bylo jablek, pane Jílku?

J64a40r81o56m23í71r 46K54u24b18i40s 1178228522607

Rozhodčí věděl jak má pískat aby se zavděčil majiteli klubu,FAČR.

J20a38r69o46m35í11r 53K59u69b11i55s 1658878702577

Bylo vidět u rozhodčích jak se zavděčit majiteli klubu.ČMFA.

0/−1
16.3.2014 20:18

J98a80n 36K93u28b56l35a51s 8101800748592

Penalta sporná, faul jsem neviděl, říkám jako příznivec Jablonce. Ale domácí se hned unisono vztekali, takže nějaký zákrok tam asi být mohl.

P68e65t59r 51A43c82h27i25l60l28e64s 6736732260660

V poslední minutě odpískal rozhodčí Jílek nedovolený zákrok na půlce domácích. Ti si v poklidu rozehráli zcela jinde a po souboji ve vápně nařídil Jílek pokutový kop, který Loučka proměnil. Byla to jediná střela domácích ve druhém poločase mezi tři tyče ...

0/0
16.3.2014 17:54

P96e60t41r 38A17c69h90i87l56l33e63s 6806392530670

V nastaveném čase ještě měli hosté dvě standardky, na ty šel i brankář Blaha. Bylo tam několik strkanic a pádů, ale penalta už ani jedna ...

tak ted jeste video,kde by byly i tyto situace a muzem zhodnotit,jak velkej smejd,ten pelta je.