Krásný gól, dvě vyloučení, vyprodaný stadion. Podívejte se na všechny důležité momenty jarního šlágru fotbalové ligy Sparta - Plzeň 1:0, který v 8. minutě rozhodl gólem Tomáš Přikryl.

J51a92r76o25s72l88a55v 33B74a14š75n80ý 1700393397

Škoda, Plzeň  to prohrála, odteď bude liga jedna velká nuda se spoustou překvapivých výher týmů, které jsou na sestup...

+1/0
10.3.2014 5:53

M61í57r83a 79Z45i50k97m71u97n27d 2474148748599

Kdyby se rozhodčí nestyděl, tak nechá Plzeň dohrát o sedmi. Hnus made in Křetínský.

0/−18
9.3.2014 22:35

R50a82d83e28k 22B53o19r 2626123544395

Díky hnusu který plzen předváděla to tak taky mělo být. Kdyby se rozhodčí nestyděl dátvat karty jak má, možná by plzeň kvůli nízkému počtu hráčů v poli ani nedohrála...

R59o52b31i78n 96Ž35i83ž80k73a 2338314916626

Křetínský tedy může za to, že se rozhodčí styděl poslat Plzeňáky do sedmi?

R82o83b28i39n 32Ž83i48ž62k11a 2868824156296

A) Proč? a B) Jak to souvisí s dnešním zápasem?

J69a90n 52N31o98v63á14k 6117960548933

No, Míro, Limberský za šlapák na břicho tu kartu zasloužil taky a to bych velkoryse přehlédl jeho vulgarity vůči sudímu, v době, kdy hrála Viktorka o devíti podkopl Horvi Matějovského bez míče, za to taky mohl být velký žolík, o Čišovském nemluvě. To jste se nevydali nejlepší cestou, hledat vinu u sudího, který určitě příčinou prohry nebyl.

+7/0
10.3.2014 6:02

N98i17c23o94l83e 42O24l49e18j93n64i60k35o60v53a 6236618467240

na cem ten Uhrin jede? Plzen naprosto marna, tragicka. Pohyb Sparty a tymova hra naopak prijemne prekvapili. Ti zas maji problem, ze to nikdy neprodaji v poharech :-)EUR^

+11/−2
9.3.2014 22:24

R86a73d11e34k 77B70o57r 2656833504255

Njn plzeň nedala Spartě ve 3 utkáních ani gól. Holt když nepomůže nafilmovaná penalta nějak jim to tam nepadá

+18/0
9.3.2014 22:20

M53i56c63h79a49l 28V16r73c61h36o26t25a 8220640140408

Dušane, to vůbec nebylo dobry! Jak tohle můžeš říct do televize? Realne to vystihl Tecl, bylo to hrozny, hlavně první poločas - kvalita přihrávek, same odevzdane míče, male nasazení, přechod do útoku, hloupa vyloučení (Hořava to je na pokutu). Druhý poločas už sparta jen dohrávala.