Ostrava - Příbram 1:1, remízu pro domácí zachránil útočník Svěrkoš

Za fotbalový Baník Ostrava zatím v jarní části ročníku nedává góly nikdo jiný než útočník Václav Svěrkoš. Tentokrát v závěru zachránil alespoň remízu 1:1 s Příbramí, která vedla po půlhodině po trefě Jakuba Řezníčka.

J61a71n 27Š81i78ř13i51n31a 5505885

Doufám, že Příbram spadne, od úvodního hvizdu totální antifotbal, zdržování, zákeřné fauly (potrestaný byl až ten Slepičkův v závěru utkání, pokud by ale pískal normální sudí, tak hraje Příbram o 10 nejpozději od nějaké 20. minuty). A to nastavení druhé půle, to bylo taky něco, z 2 minut byla reálně tak 1 minuta 30 sekund, z toho minimálně minutu Příbram prozdržovala. Sudí byli celkově hodně slabí, ale to je proti Starkovi klasika, že jdou Příbrami na ruku.

J51a63n 56Š63i35ř47i70n54a 5145425

Když soupeř 90 miinut neustále zdržuje, simuluje a předvádí hodně nebezpečné fauly, tak se hraje hodně špatně jakémukoli týmu. Proč sudí nedávají za ono zdržování karty třeba i v 15. minutě, ale vždy až v závěru utkání, to nepochopím. Ono by stačilo dát 1-2 žluté za zdržování hned ze začátku a ten tým by rázem zdržovat přestal.