Prohráli jsme si to sami, říkal zklamaně brankář Rada z Dukly

Především slabý první poločas stojí podle brankáře Filipa Rady z Dukly za ligovou porážkou jeho týmu v pražském Edenu. Domácí Slavia soupeře z Julisky přehrála 2:1. "Bohužel, zaspali jsme první poločas, dostali jsme dvě branky, navíc tu druhou těsně před přestávkou. A dvoubranková ztráta se pak už těžko otáčí," říkal Rada po zápase.

L34e42o35š 25K20o84f72r27o85ň 6869229942742

To ano (pominu-li zářez od rozhodčího v podobě neodpískané penalty a nevyloučení Necida). Zbývá otázka, proč Dukla podala tak katastrofální výkon, který (kromě posledních deseti minut) snad ani nelze brát vážně...

0/0
1.3.2014 10:08

J73a89n 98T34o63d78o60r82o24v82i92č 9875231457462

Že by rudé fňuk?;-D Každý hraje, co mu soupeř dovolí, a je fakt, že jim Slátanci svým nasazením, moc nedovolili.

L59e52o38š 72K86o41f77r91o83ň 6149839872202

Proč fňuk a ještě rudý? Myslím, že sparťanské fanoušky tento zápas nijak nevzrušuje a sestup Slavie si většina z nich doopravdy ani nepřeje. Jen jsem uvedl fakta.a to že, Dukla hrála něco úplně, než proti mnohem kvalitnějším soupeřům, že hráčům odskakovaly přihrávky a dopouštěli se spousty nepřesností a nevynucených ztrát míče, to je prostě pravda.

0/−1
1.3.2014 11:12

J96a88n 56T72o77d60o54r31o15v52i66č 9795721447752

No že podobné řeči, vede i Bar, to co jste psal včera na onlajnu a především fanoušci Sparty za vším vidí úplatky, tak se to poměrně nabízí. To jak včera hrála Dukla, bylo dáno i tím, jak včera hrála Slavia, což vy jaksi neberete v potaz.

0/−1
1.3.2014 11:54

Z40d40e29n17ě53k 51P94r61ů19c31h61a 9411832580943

Drahý Todoroviči, nemůžeš brát Bara jak vzorek fandů Sparty....to je totéž jako u vás Winglmuž;-D Prostě jeden větší blb jak druhej bez ohledu na to kdo komu fandí!

0/0
1.3.2014 12:55

L24e81o17š 18K90o76f49r78o49ň 6799369522852

Jistě, úplatky se těžko dokazují (je to prakticky nemožné), ale to, že se v naší lize děje hodně podivností, musí vidět každý bez ohledu na klubovou příslušnost. A ta včerejší přehlédnutá penalta... To snad byla zcela jasná a přehledná situace...