Lavička po generálce Sparty: Úplně v pořádku to z naší strany nebylo

S výhradami k předvedené hře předstoupil po vítězné generálce na ligu s Jabloncem trenér Sparty Vítězslav Lavička před novináře. "Jsem spokojený s úvodními dvaceti minutami, pak až se závěrem zápasu. V jeho středu byly věci, na kterých je zapotřebí zapracovat," hodnotil Lavička výhru 2:1.

M72a12r87t60i23n 73J79i18r70s61a 2835109518515

Já se tam byl podívat. To co pustil Vaclík, to se prostě chytá i v přeboru. Prvních 20 minut bylo slibných, Hušbauer marnej, Krejčí se nepochopitelně přesunul na pravou stranu,takže i méně inteligentní bek by uhodnul,že to bude zasekávat doprostřed aby to dostal na levačku,Matěj předvedl pár kolmic,které stály za vidění,Bořek neměl den,Costa standart,Kadeřábek solidní a stopeři neměli do čeho píchnout. Druhý gol padl z jasného ofsajdu, čímž rozhodčí asi kompenzoval zastavenou akci Lafaty,kde se o postavení mimo hru nejednalo ani omylem.

0/0
17.2.2014 10:28

J51a40r58o15s38l32a45v 76P79u68l47d34a 9427926

To myslíš vážně s tím ofsajdem?? 8-o Pokud byl, tak hraniční, ale spíše to z pohledu na hlavní vypadalo, že pravý bek Jablonce vyběhl pozdě a tak ofsajd nebyl

0/0
17.2.2014 11:16

M71a26r35t28i22n 71J89i43r65s63a 2695379858145

..Seděl jsem vedle Fery Chovance a připadalo nám,že byl....

D93a58n 71R65u31b88í42n 5198677162967

Je treba na tom zapracovat? A co se delalo celou zimu? Ten Lahvicka je nekdy pekne creepy!

0/−3
16.2.2014 18:37

M44i46r50o39s94l16a39v 54M77e61t46e67l97k47a 5221430514954

tak teď musím souhlasit,přeceňovaný Lavička,ale ostatně to samé co hráči.A můžeme jmenovat. Vaclík? dobrý pouze ve Spartě,jinde by seděl.

0/−7
16.2.2014 21:35

L85á67ď92a 87M30a74l98ý 5777636515685

Na Barcelonu nemá, ale v takový Slavii by ho nosili na rukou ;-)

J75a13r18o74s39l39a51v 55P74u29l18d17a 9457126

Podle mě mu jde hlavně o to, aby hráči makali celých 90 minut a nevypouštěli pasáže. A na tom se dá zapracovat jedině tak, že je pořádně zpucuje, natrénovat se to nedá.