Atlético promrhalo nabídku Barcelony, Real Madrid ztrácí už jen bod

Posun na první místo? Díky, nemáme zájem! Fotbalisté Atlétika Madrid promrhali šanci posunout se po 20. kole na první místo španělské ligy. Po zaváhání Barcelony na hřišti Levante totiž také jen remizovali s FC Sevilla. Ztráty vedoucího dua využil Real Madrid, který rozstřílel Betis Sevilla 5:0.

T93o67m17á75š 54V46o95c37h34t38a 8327130529558

ještě, že jsem tu barcu na ten tiket nedal Rv

0/0
20.1.2014 15:28

T95o75m50á35š 36K96ř79e59l51i16n37a 2586422722458

Nj, Athléticu a Barce hold chybí ty góly z xtých minut nastavení a z penalt:-) Takže je vlastně obdivuhodné, že jsou pořád první:-)

F26i91l53i27p 59J19a51r30a53b 1453497580307

Kdyby alespoň hráli fotbal. Ale když od začátku druhé půle začal domácí gólman každou rozehrávku protahovat na 20 vteřin, docela mě tim otráviliRv. A až v posledních 10ti minutách, kdy to Barca vzadu otevírala, začali alespoň trochu útočit, či spíše nakopávat balóny na jednoho hráče na hrotu.

U týmů hrajících o záchranu nebo čelo tabulky se dá honba za každým bodem pochopit, ale Levante je v klidném středu a bod sem bod tam pro ně nic neřeší. Přitom ho slavili, jako kdyby vyhráli doživotní přísun piva Duff.

L27u31k40á42š 74H28r26a58z22d39i19r63a 4818458939709

Skvěle Real, ale mí tam lepšího útočníka, než je Benzema tak dají o 3 góly víc.

0/−2
19.1.2014 11:08

M62a15r73t35i15n 94B72r82o21u93k 9803152632

Benzema není dost dobrývútočník pro Real.

0/−2
19.1.2014 21:49

J58i46r25k57a 25F13a38j35k62o30š 5525164555247

Když tam je Ronaldo a teď ještě Bale, tak se ani nemůže víc prosazovat...

0/0
20.1.2014 0:07

J43i89r70k91a 19F43a17j59k73o29š 5815864425767

navíc dal v lize už 10 gólů, což je na tým, kde se hraje prakticky jen na Ronalda, super :-)