Atlético promrhalo nabídku Barcelony, Real Madrid ztrácí už jen bod

Posun na první místo? Díky, nemáme zájem! Fotbalisté Atlétika Madrid promrhali šanci posunout se po 20. kole na první místo španělské ligy. Po zaváhání Barcelony na hřišti Levante totiž také jen remizovali s FC Sevilla. Ztráty vedoucího dua využil Real Madrid, který rozstřílel Betis Sevilla 5:0.

T13o93m72á95š 74V82o56c65h84t58a 8567520199538

ještě, že jsem tu barcu na ten tiket nedal Rv

0/0
20.1.2014 15:28

T50o76m80á25š 66K41ř79e36l29i46n39a 2426932122448

Nj, Athléticu a Barce hold chybí ty góly z xtých minut nastavení a z penalt:-) Takže je vlastně obdivuhodné, že jsou pořád první:-)

F42i87l53i30p 29J14a84r33a95b 1443287490407

Kdyby alespoň hráli fotbal. Ale když od začátku druhé půle začal domácí gólman každou rozehrávku protahovat na 20 vteřin, docela mě tim otráviliRv. A až v posledních 10ti minutách, kdy to Barca vzadu otevírala, začali alespoň trochu útočit, či spíše nakopávat balóny na jednoho hráče na hrotu.

U týmů hrajících o záchranu nebo čelo tabulky se dá honba za každým bodem pochopit, ale Levante je v klidném středu a bod sem bod tam pro ně nic neřeší. Přitom ho slavili, jako kdyby vyhráli doživotní přísun piva Duff.

L74u14k41á57š 10H83r89a39z29d41i77r75a 4878908879259

Skvěle Real, ale mí tam lepšího útočníka, než je Benzema tak dají o 3 góly víc.

0/−2
19.1.2014 11:08

M96a68r55t76i19n 83B90r48o35u63k 9503842532

Benzema není dost dobrývútočník pro Real.

0/−2
19.1.2014 21:49

J66i94r50k29a 69F57a90j12k69o48š 5555124175477

Když tam je Ronaldo a teď ještě Bale, tak se ani nemůže víc prosazovat...

0/0
20.1.2014 0:07

J85i58r71k83a 33F68a29j88k65o32š 5175144905227

navíc dal v lize už 10 gólů, což je na tým, kde se hraje prakticky jen na Ronalda, super :-)