Přezul si kopačky a dal pět gólů. Chtěl jsem jich dát šest, řekl Defoe

Londýnský Tottenham o víkendu ukázal, kdo je žhavým kandidátem na umístění v nejlepší anglické čtyřce. Na domácím stadionu smetl Wigan nevídaným rozdílem 9:1 a do nebes vynáší svého pětigólového hrdinu, útočníka Jermaina Defoa.

kobra

Dobrý

Tak jsme se pěkně otřepali po těch dvou prohrách se Stoke a v derby u prašivců a opět šlapeme žabožroutům na paty. Za chvíli je sfouknem jako svíčku a snad už bude od Wengera klid. Akorát bych chtěl vědět, co tak asi si myslel Robie Keane na lavičce při gólu Scharnera a jeho Henryovské zpracování balonu. Jde vidět, že to začíná být novým moderním prvkem fotbalu.Rv

museli na stadionu Tottenhamu přetrpět ostudnou prohru 1:9, dostanou

zpět peníze za vstupenky. Nabídli jim to fotbalisté poraženého celku.

Tak to by mě zajímalo

proč nemohl nastoupit v zelených kopačkách?

defoe

rekord PL pěti branek za zápas vyrovnal,ale nikdo z nich to nedal během jednoho poločasu.Takže má rekord pěti branek za poločas což ještě nikdo nedal a asi zase věky nikdo nedá.To jen pro upřesnění ;-)