Mistr nevyhrál už čtyři zápasy za sebou: Jablonec - Slavia 1:1

Fotbalisté Slavie sice uhráli bod v Jablonci za remízu 1:1, ale tento výsledek je pro ni při stíhání čela tabulky spíš ztrátou. Domácí vedli od 3. minuta gólem Čížka z přímého kopu, ještě před přestávkou vyrovnal Naumov, u něhož sudí přehlédli nepatrný ofsajd.

penaltík

Zápas v Jablonci přinesl pro Slavii samá pozitiva

Sedmý tým veze cenný bod ze hřiště druhého, na Spartu získala Slavia v tabulce pravdy +1 bod a navíc pokračuje v sérii neporazitelnosti již druhým zápasem za sebou... ;-DR^

0/0
22.11.2009 11:10

Slivuch

Protest

Jabulíne proč jsi neodvolal mužstvo z placu když jste opět  dali gól který neměl platit ?!?!?!8-o

0/0
22.11.2009 8:44

sampdoria

Re: Protest

Protesty nepodava Jabulim, ale Dolezal ;-)

0/0
22.11.2009 18:53

Velký Kujeba

remíza s jabloncem

musí být vzhledem k tabulkovému postavení obou mužstev pro slavii samozřejmě úspěch

PROTEST NA ČMFS

Zajímalo by mě jestli pánové Rosen a Doležal budou podávat protest ke komisi čmfs na rozhodčího, který hrubě ovlivnil výsledek zápasu když neodpískal offside před vyrovnávacím gólem slávie... Bojovníci za čistotu fotbalu. "blicí smajlík"

0/0
21.11.2009 21:34

Teleke z Téléké

Prohnilá Sparta

Opět zvítězila za pomocí rozhodčích! Nebýt pomoci rozhodčí byla by Slávie již daleko před nimi R^