Harakiri a neuvěřitelné lajdáctví, píše španělský tisk o fotbalistech Valencie

Španělské deníky se předhánějí v udivených komentářích, k tomu, jak lze ztratit nejsnadnější vítězství sezony. Právě to předvedli fotbalisté Valencie v utkání Evropské ligy na stadionu Slavie.

Pánové

nemá cenu se k tomu vracet...je to tým ze západní evropy a ty budou mít vždy lehkou tlačenku...nikdo se nehcce dívat na Dinamo "prdel evropy" i na jaře. Španělské hvězdičky to očividně nezvládli a měla by klidně za ten box přijít nějaká pokutička a trest pro Joaquina tušim. Když si vzpomenu na tu penaltu ála 92. minuta na Spartě tak už se nedivim ničemu:-/

0/0
6.11.2009 13:28

Severovychod

pláč ze Španěl, Anglie nebo Itálie vždycky potěší..

škoda že poslední dobou nemají víc důvodů k pláči na úkor českých týmů..

0/0
6.11.2009 12:19

josef_spejbl

Šenkeřík byl vážně jak pod drogama

zřejmě si vzal stejné prášky jako ten arab ze Slávie ve Valencii.........

0/0
6.11.2009 11:29

milan14

Čeští hráči se uchylovali k tvrdosti????!!!! Tak to jste asi

sledovali jinej zápas.... Ty "zákroky" které na konci zápasu hráči Valencie předváděli byly všechny na rudou a ta pěst od Marcheny byla rovnou na trestní oznámení. Když k tomu přičteme nesportovní (a dost srabáckej) zákrok Davida Villy z prvního zápasu, tak je jasné, jak se ve Španělsku hraje, když se nedaří podle představ - holt hvězdičky spadly z nebes rovnou dolů na zadek.....

0/0
6.11.2009 11:08

fleder

Re: Čeští hráči se uchylovali k tvrdosti????!!!! Tak to jste asi

Oni to asi nerozdejchali ani páni novináři..stěžují si jen na jendu část výkonu rozhodčího, který byl velice nepřesný. Na obě strany.

0/0
6.11.2009 11:21

Luc123

Tak do vyrovnávcí branky Slávie hrála Slávie oopravdu docela tvrdě. Ono u slabších týmu je to normální. V závěru zápasu to hráči Valencie neunesli a mělli dostat minimálně 2 červené karty. Ovšem také je třeba říct, že Grajcar se po tom úderu Marcheny skácela asi tak po 3 sekundách a za to by karta asi taky měla být. Španělé neunesli ten druhý gol Slavie, který padl po rozehrávce z místa které bylo opvravdu velice vzádlné místu přestupku.

0/0
6.11.2009 11:25

garfield55

a to jste ještě zapoměli na dění po ukončení prvního poločasu,kdy Šenkeřík dostal úder do obličeje od Žigiče a po jeho odstrčení první žlutou kartu,na což dojel krátce po zahájení půle druhé a druhé žluté karty...Žigiče si pan rozhodčí vůbec neráčil všímat,a na všechno z několika metrů spolu s námi koukal pomezní,který taky mlčel.Rv!!!!!!

0/0
6.11.2009 11:37

Hebeto

Objektivní El Mundo

"k vyloučení Zdeňka Šenkeříka píše, že vynikal v tvrdosti, občas přílišné, k níž se čeští hráči uchylovali."

Aha,takže toho,že Marchena napálil Garjciara po vyrovnání pěstí,si velmi objektivní plátek nevšiml a Barajovi nechutné zákroky na konci byly taky v pohodě........!!;-€Rv

Harakiri a neuvěřitelné lajdáctví

Nechápu jak může tým jako Valencie jenž nutně potřebuje tři body hrát takle lajdácky8-o8-o8-o Nicméně gratuluji sešitejm k bodu alespoň něco do koeficientuR^

kruza_

Včera jsem v hospodě seděl s kámošem kterej byl pravděpodobně tvůj dvojník. Taky "věřil" českejm týmům..

Re: slavia - valencia, choreografie domácí

Zcela vážně, žádný šťouchanec - kdo vám ta chorea platí? Třeba zrovna ta obrovská podobizna Veselého není nic levného, i když zrovna v tomto případě bych věřil, že se na tom podílel klub. Ale ostatní si platí fanklub ze svého?

0/0

Jakubiskoo

Fanoušci se ultras na přípravu chorea skládají, fanklub s tím nemá nic společného, akorát taky přispívá určitou částkou.

0/0
6.11.2009 12:12

ty jo slušný, tohle se fakt povedlo..škoda jen že vás tam nepřišlo víc, nikde sem nenašel ofiko údaj o návštěvě ale pochybuju že tam bylo víc jak 15 tis.

0/0
6.11.2009 11:57

klapik

Hlasili nejakejch malo pres 10 tis.

0/0
6.11.2009 12:11

tak to je bída..nechápu že obě S nejsou schopny vyprodat zápasy na Evropskou ligu

penaltík

Tzv . slávistický galavečer trochu soudnýma očima: 80 min. neskutečná nuda  z obou stran (Slavia neschopna cokoliv vymyslet, natož realizovat a Valencie zas pro změnu bez zájmu odchodila pri ni již rozhodnutý a bezvýznamný zápas). Posledních 10.minut - vzrušující podívaná, kterou ze 70% svoji neuvěřitelnoou laxosní dopustili samotní hráči Valencie, z 20% sudí, který neuznal regulérní gól Valencie na 3:0 a svědomí nemůže mít čisté ani u obou branek Slavie a z 10% hráči Slavie, kteří se na pár posledních minut i v deseti dokázali zmátořit...

0/0
7.11.2009 15:34

no to je pláče z Pyrenejí, sem rád že Slavia srovnala

dostali dva banány v přesilovce a teď se diví..jasný že to bylo šťastné vítězství, ale takových je mraky..angličtí novináři po zápase Sparty s Chelsea psali že by si diváci museli vzít dalekohled na hráče Sparty aby je za zápas vůbec viděli, no ale plichtu 0:0 Sparťanům už nikdo nevezme..snad si nemyslej že nějaký český tým Valencii fotbalově přejede..

0/0
6.11.2009 10:19

capel

hmm

jestlipak taky rozhodčímu vyčetli tu chybu, když nevyloučil Marchenu za tu ránu pěstí ?