Benítez po dalším neúspěchu Liverpoolu: Musíme se pokusit o zázrak

Fanoušci Liverpoolu zažili další krutý večer. Na Stade Gerland v Lyonu už začali věřit, že se vše obrací k lepšímu, když se sedm minut před koncem trefil krásně Babel. Ale vše zůstalo při starém. V poslední minutě srovnal Lisandro na 1:1, a ponořil tak Liverpool opět do skepse.

Re: Ten mluví jak Jarolím...

Všichni jsou blbci, jenom ty jsi ten chytrej rudá nulo !!

Tady je vidět, jak jsme na tom

Slávka remizuje ve Valencii 1:1 a je to senzace a úspěch století. Liverpool remizuje 1:1 v Lyonu a je to těžká krize... Pak ať Vaniak něco kecá o dobré úrovni českého fotbalu...Rv

0/0
5.11.2009 14:35

I.C.Wiener

Re: Tady je vidět, jak jsme na tom

Dobrá ironie srovnávat Liverpool se Slavií. A remíza v Lyonu je pro Liverpool neúspěch hlavně kvůli ostatním zápasům. :-P Přece jenom je ta remíza asi nemrzí tak, jako domácí prohra s francouzským týmem a hlavně jako skutečnost, že po čtyřech zápasech mají 4 body. Uvidíme, jak dnes dopadne SKS... když dnes vyhrajeme, tak se na ty 4 body taky dostanem a pak by to srovnání dostalo jakýs takýs smysl. :-P

0/0
5.11.2009 14:42

Pevně doufám, že je to povedená ironie...

Tak

utopie to zase není. Otázka je, když Fiorentina doma remizuje s Lyonem a Liverpool celkem pochopitelně porazí Debrecín, tak zdali o postupu rozhodují vzájemné zápasy. Potom by musel Liverpool vyhrát 2:0 a výš. Pravděpodobně výš, protože Fiorentina má dobré skóre a Liverpool by musel Debrecím porazit alespoň o 5 branek, aby mu stačila výhra 2:0 v posledním kole. Ale opakuju, nevím, jestli vzájemné zápasy rozhodujou.