Domácím málem nestačil ani třígólový náskok: Boleslav - Slovácko 3:2

Zdálo se, že za devětadvacet minut je po zápase. Fotbalisté Mladé Boleslavi do půlhodiny vedli 3:0, ale veškerý odpor natěšeného nováčka v 13. kole Gambrinus ligy neodrazili. Hosté v druhé půli dotahovali, ale na vyrovnaní nedosáhli.

pivnice.u.sadlu

Ale na druhou stranu na Slovácko chodí diváci.....

0/0
1.11.2009 23:19

barnabas_666

Re: Ale na druhou stranu na Slovácko chodí diváci.....

chybné verdikty

1. První poločas ˇpřed 3. gólem, Racko utíká sám na bránu, Rolko ho sráží k zemi, místo červené karty pro Rolka a přímého kopu pro Slovácko následuje protiútok a 3. gól v síti Slovácka. 2.Hráč Slovácka sražen v pokutovém území - penalta jak vyšitá - rozhodčí zůstává ledově klidný. 3. Racko u míče v pokutovém území, rozhodčí najednou z ničeho nic zastavuje hru a dává žlutou kartu Kordulovi za řeči (správně měl nechat Racka dohrát akci a žlutou udělit až po odehrání akce - Matějek tímto zastavil Slovácko v akci uprostřed vápna soupeře. 4. Na konci místo ruky Boleslavského hráče ve vápně je pískán faul Smetanovi. Toť moje hodnocení - nehodnotím výkon mužstev ale výkon rozhodčíhoRvRvRv

0/0
1.11.2009 20:59

petr88

Re: chybné verdikty

Tomu Matějkovi by slušel spíš dres Boleslavi, než dres rozhodčího. Pokolikáte už?

0/0
1.11.2009 21:08

laukums

Aha, pan Objektivní... Všechy ty situace se nevybavuju, ale každopádně Rolko naprosto čistě zasáhnul skluzem míč, byl jsem asi 10 metrů od toho. Možná je právě chyba v tom, že hodnotíš výkon rozhodčího - rozumnější je zaměřit se právě na výkon mužstev :-P

0/0
1.11.2009 21:33

Greybeard+

Nebreč, ale faktem zůstává, že to byla z obou stran kopaná, nikoliv fotbal a rozhodčí? Jsme jenom lidi a tak se občas dopouštíme chyb, ale nemyslím, že by ovlivnil zápas. Prostě jste hráli v první půli úplný houno a dostali tři fíky. V druhý půlce to Bolka podcenila a málem se jí to nevyplatilo.

0/0
2.11.2009 3:33

Von der Pahlen

to byl čístej zákrok... rolko nejdřív hrál míč ( taky když má metorvý nohy... :-P ) byl jsem o toho tak 7 metrů...

0/0
2.11.2009 14:06

Aaron_Ramsey

obrana...škoda mluvit

Sice jsme dneska vyhráli, ale ti naši beci, to je trága největšího kalibru;-O...Co oni nedokážou ubránit, to je strašný;-O...s tim se chtějí dostat do pohárů8-o....Rolko, Procházka, Kalina VEN!!!

0/0
1.11.2009 19:49

Re: obrana...škoda mluvit

a podle mě byl nejhorší z obrany Fabián...

0/0
1.11.2009 20:00

Jenomže obránce neni Fabiánův post. Je tam jenom na záskok, jinak je to záložník. A navíc je mladý a sbírá zkušenosti, takže se to dá pochopit...

0/0
1.11.2009 21:14

laukums

Ale nejvíc tam hořel právě on... Procházka je strašně nejistej a připadá mi, že si ty zápasy moc připouští a pod tlakem chybuje. Rolko byl dneska v pohodě, jedna větší chyba, ale naopak dost kvalitních zákroků. Kalina průměr. Každopádně příště bych se vrátil k osvědčené formaci Kalina-Rolko-Janíček-Djalovič.

0/0
1.11.2009 21:36

inikori

Procházka podle mne hrál dobře. Průšvih byl, že přestala hrát záloha, a že Uhrin nechal hořet v obraně chudáka Fabiána, tomu klukovi to akorát znechutíRv