Zelenkova premiérová trefa: Slovácko - Kladno 2:0

Fotbalisté Slovácka ve 12. kole Gambrinus ligy zdolali v přímém souboji týmů ze spodní části tabulky Kladno a svého soupeře přeskočili. Poprvé po návratu ze zahraničí se trefil Lukáš Zelenka, druhý gól dal další navrátilec ze zahraničí Abrahám.

chachris

Dnes velmi zkušený a kvalitní výkon ...

Zelí a Švanci výborní, klidně jsme mohli vyhrát 5:0, kdyby dal Cleber své tutovky. Po podzimu budeme mít 23 bodů (1 z Boleslavi, 3 se Spartou, z Příbrami a s Jabloncem), což bude solidní pozice k jarnímu útoku na Poháry ... :-P

0/0
24.10.2009 19:08

barnabas_1998

Re: Dnes velmi zkušený a kvalitní výkon ...

souhlas, Bolka není nejslabší, bod by mohla uhrát. Pak dáme bůra rudochům, vypráskáme Starkovce a nakonec Peltovice R^

chachris

S Rumuny bude vyprodáno, můj tip 3:1 (Švancara 2, Zelenka - Prudnikov) ... ;-)

0/0

Martin HSJ

Až do posledního jména sem se obával, že to myslí vážně.

...

První poločas byl kvalitní, druhý už nestál za nic. Kladno se snažilo, ale nepřesnost jim svazovala ruce a hlavně nohy...Důležité body!

0/0
24.10.2009 18:38

Re: ...

Takže jsi tam taky nebyl?? Jak může být při utkání Slovácko - Kladno něco kvalitní??

Re: ...

Slovácko je chudý. Tam stačí i mizerná zábava.

0/0
24.10.2009 18:53

Re: ...

to víš, nám stačí k radosti dva góly v soupeřově síti a informace o vašem výsledku :-)

0/0
24.10.2009 19:03

Re: ...

Vždyť to píšu. Informace o budějovických výsledcích je hodně mizerná zábava.

0/0
24.10.2009 19:04

Lamprt

Re: ...

Já tam byl a odchýzel sem spokojený...tři body jsou, takže žádnej stres:-)

0/0
24.10.2009 19:07

chachris

Re: ...

Nesouhlasím, po přestávce jsme měli více tutovek. Možná se ti zdála druhá půlka slabší proto, že jsme více bránili, ale kluci makali jak o život. Zejména Urbánek "brousil" lajnu ... :-P

0/0
24.10.2009 19:12

Lamprt

Re: ...

No Urbánek mě překvapil...Jezdil po lajně jako drak tam i zpět...On, který zvažuje každý sprint:))) Jinak tutovek bylo víc, ale bylo to takové o náhodě, první půlka mi přišla lepší. Každého věc, celkově super, takže nemáme co řešit.:-)

Výborně.

Všichni, kdo umí hrát fotbal jdou všude jinam než do Budějovic. První sestupující je asi jasný.

Poldi Kladno

Škoda, bod za převahu ve 2.půli byl blízko, ale když nedáme gól, nemůžem bodovat.