V Anglii spočítali, že sudí dávají Manchesteru víc času na rozhodující góly

Spekulace, že hráči Manchesteru United dostávají v domácích zápasech více času na rozhodnutí, se ukázala být pravdivá. Sudí v utkáních na Old Trafford za nerozhodného stavu přidávají více minut než obvykle, ukázala analýza prestižního britského listu Guardian.

Ravanelli

Co to je ?

Nějaká ta vteřinka proti pučkiadám v naší lize. U nás  sešívaným vinařům začalo vinobraní už v prvním ligovém kole.

geronimo6

Takovýhle ofsajd pískne sudí v naší lize skoro v každém zápase. Tento se ale nejspíš pro pár plačících rudokožců stane vskutku nesmrtelným. ;-D

.

Když nejsou uplakánci schopní proti United rozhodnout před nastaveným časem, hledají důvody všude jinde, jen ne u sebe EU

0/0
23.9.2009 8:35

Votrc

V pořádku!

Fandím Chelsea V na derby jsem koukal a s nastaveným časem souhlasím. Podobné zápasy by měly trvat 100 minut, protože je radost na ně koukat a nikdo se na závěrečný hvizd netěší ať už fandí komukoliv! ;-O ve hře o titul přeji jednoznačně Chelsea, ale v zápasech, kde koukám na United, Arsenal či Liverpool fandím vždycky fotbalu, a protože ten nejlepší je na jejich straně, ať vyhrávají v posledních minutách taky! R^

0/0
23.9.2009 8:30

razer12

Zbytečně se rozčilujete

televizni stanice Sky sport to spočitala zcela správně celkový nastavený čas seděl.

0/0
22.9.2009 23:54

ian69

To je tedy záhada :-)

To je jasné, že když někdo prohrává, tak nestřídá, nezdržuje... Pobavila mě analýza Sky sportu, který naopak dokázal, že Owen dal gól sekundu před tím, než mělo utkání správně skončit. Spíš by mě zajímalo, kolik utkání okatým podvodem (většinou simulováním) vyhrává Arsenal.

0/0
22.9.2009 21:57

yorkie-bradford

Re: To je tedy záhada :-)

Arsenal?

Spis se podivej na Chelsea. Jen se potvrdilo, co jsem psal do diskuze po zapase MANUTD vs Man Shitty, s prikladem kdy Chelsea dala gol proti Stoke City v 90 +4.

Jinak pokud si tu nejake jelito z Wastelands stezuje na gol v nastavenem case , tak at zavzpomina na zapas Man Shitty vs Everton.

0/0
22.9.2009 22:55

pepe999 from Salford

Rozhodci nastavil 3 minuty, do toho gol, takze

udajne oznamil Hughesovi, ze budou 4 minuty pres cas a navic stridal Carrick, cili by se mela davat dalsi minuta plus minus a jsme na 5ti minutach. Padly 4 goly v druhe pulce, takze se mely minimalne 4 minuty nastavovat automaticky, plus nejaky stridani a tech 5 minut neni zadnej zarez. Za stavu 0:0 nereknu, ale stav byl 3:3 a City navic zdrzovalo..:-PR^

0/0
22.9.2009 21:48

djrhedy

Re: Rozhodci nastavil 3 minuty, do toho gol, takze

Za goly se nastavuje odkdy? ;-D Od te doby, co United nevyhrávají?

0/0
22.9.2009 22:09

razer12

tak to je šílená blbost co si napsal ve většině zápasu pokud není rozhodčí idiot tak je zcela v pořádku že přida čas i za gol v nastavení

0/0
22.9.2009 23:53

teplakomil

....že se nastavuje za oslavu gólu je naprosto nromální. máš v tom hokej. a zřejmě si to s hokejem i pleteš.

0/0
23.9.2009 8:38

At ten lempl co psal clanek taky napise, kolik

tech golu v tom nastaveni Man U vubec dali. Ja si totiz pamatuju(posledni dobou) v nastaveni pres cas pouze tento a minulou sezonu Machedu kdyz daval banan Aston Ville, ale to mam dojem bylo jeste v 93. minute, nebo driv. Je zajimave ze jim davaji vic casu na rozhodujici gol a pritom maji nejnizsi pocet minut v nastaveni z velke ctyrky. Tomu rikam shit clanek o nicem..RvRvRv

At se ten lempl co to psal podiva na pool, jak tam sazi goly v nastaveni kazdej druhej zapas, kdyz jim jeste v zapase odpusti par ruk, zlutych karet a "vyrobi" par primaku..Rv

na tom nic není

Pokud hostující mužstvo drží remízu, tak zdržuje a rozhodčí proto nastavují o něco víc, jak prosté...

Manu

I'm ManU supporter and you are wankers:-P We are the best, only Sralta Prague (Romanians) are maybe a little bit better, especially the best player ever - Patrik Berger. He will move back to Liverpool next season;-D

Re: Tak a teď to spočítat

Ono už to v tom článku spočítané je, ale to by chtělo číst víc než jen titulek.

Rudá svoloč

Je vidět,že rudý hadr na sebe oblečou pouze nečestné,zkorumpované a morálně zkažené sv.ně ať jde o jakoukoliv zemi;-€Rv

don Alojz

Pojď se bavit o tom ofsajdu s Baníkem. ČT totiž JASNĚ dokázala,že žádný nebyl....

0/0

QWERTOP

Anglická,

rudá verbež. Koho z kapr ligy připomíná? Správně! Soubor plísní a kanců z cirkusu Letná!

0/0
22.9.2009 18:24

don Alojz

Re: Anglická,

To je pro pomatence fandícímu SK.EXEKUCE.SLAVIA VRŠOVICE nějak typické, stáčet i debatu o hřibech v Brdském lese na nenávistné výlevy proti daleko slavnějšímu rivalovi z Letné.

0/0
23.9.2009 8:34

geronimo6

Hrozně bych se styděl chlubit se slávou získanou za éry komančů Rv Do jejich příchodu, byla slavnější jednoznačně Slavia a ta doba se opět vrací :-P

0/0
23.9.2009 10:18

John.Abruzzi

Reds se pomaha v jednom kuse

A kdyz se prictou jeste treba vsechny ty nasimulovane Ronaldovy penalty a primaky, vyjde celkem velky pocet bodu, o ktery se postarali rozhodci.EU;-€Rv