Hosté přišli o bod v nastavení vlastním gólem: Plzeň - Mladá Boleslav 2:1

Fotbalisté Mladé Boleslavi museli v úvodním utkání 8. kola Gambrinus ligy dohánět ztrátu, vyrovnali, posledních čtrnáct minut dohrávali v oslabení a v nastavení přišli o bod.

gurt

hm

tenhle zápas evidentně nikoho nezajímá. naštěstí za chvíli pánové začíná pořádnej mač na Žižkově. Proto všichni příznivci dobrého fotbalu si sbalte fidlátka a šup šup na alko snídani.:-P

0/0
20.9.2009 7:55

laukums

zápas blbec

Výjimečně bych po prohře naše hochy tolik nekritizoval, byl to spíš zápas blbec, na rozdíl od předchozích odfláklých utkání. Hodně to ovlivnila penalta, která dle záznamu prostě nebyla. Pak to Plzeň celkem rozjela a drtila nás, naopak ve druhé půli jsme byli lepší my. Do chvíle, než to zazdil Fabián a posléze nešťastník Rolko.

0/0
20.9.2009 7:52

notabene9

Přitom..

Přitom zkraje ligy vypadala Bolka nejlépe - sestavou i na hřišti..

Re: FK montovna VW - prohrála

Doufám, že tedy taky slavíte pane katano.

0/0
19.9.2009 20:08

Kulel

Je, to jsem rad, pane katano, ze zijete. Uz jsem Vas dlouho nevidel :). Vono kdyz nezabere jedna Skodovka, tak zabere druha :) A kdyz navic vyhraje v zakladni skupine Ligy mistru Wolfsburg, kde sidli VW, nad CSKA Moskva 3:1, tak pak uz neni co resit :)

NJN CSDD

Jednou jseš nahoře, jednou dole. Teď je Bolka holt dole, to se nedá nic dělat. Ještě je před námi hodně kol a hodně bodů. Já bych nezoufal. Stejně jako se nedá donekonečna vyhrávat, platí to i opačně. Takže FKMB VR^