Vydařený návrat Rosického: Gól a asistence, Arsenal přesto prohrál

Tomáš Rosický hrál poprvé od loňského ledna soutěžní zápas za Arsenal a vedl si výborně. Na hřiště přišel jako střídající hráč v 53. minutě, ale stihl dát gól a na další přihrát. Jeho výkon však pouze zmírnil prohru 2:4 s Manchesterem City.

iDnes (ČTK?) opět perlí

Až pět minut před koncem vyslal střídající Carew centr před branku a Agbonlahor hlavou zajistil hostům zisk tří bodů.

...opravdu Carew centroval před bránu...?   Asi jsem viděl jinej zápas... 8-o  Rv

0/0
13.9.2009 15:50

striker3

Video Premier League

na www.sportstream.cz jsou videa ze všech zápasů Premier League a je to tam dobře vidět, žádný youtube!

0/0
13.9.2009 14:40

Millin

někdo tady psal o 2 neregulérních gólech M city

tak tady má link ze zápasu . Stopni si to a uvidíš, že jsou regulérní. Kéž by i čeští rozhodčí pouštěly hraniční situace na hranici ofsidu. Pak máme chodit koukat na naše stadiony a radovat se z  výsledků 0:0 nebo jednoho góla.

pepe999 from Salford

Na co si to tady hrajes? U prvniho golu je opet pouze jeden zaber na hranici offsidu a ten mi rika, ze byl Richards v offsidu, cili neregulerni gol. U druhyho golu rezie nepochopitelne zapomnela pridat zakrok na Clichyho, kde Lescott hral na zemi RUKOU, coz v zaznamu vubec neni videt!!! S tim jdi do prdele..Rv

0/0
13.9.2009 16:27

joe.doe

Stoke : Chelsea 1:2

0:1 - Čech se rozběhl z branky na centr zprava, jenže v půli cesty si uvědomil, že to nestihne a zbrzdil, takže dostal gól hlavičkou cca ze dvou metrů před malým vápnem. Gól ale nebyl jen jeho vinou, u hlavičkáře byli dva beci a nezvládli ho. Čech musí mít něco s očima, protože ještě jednou se v zápase rozběhl pro míč, tentokrát vlevo od branky, a potom to nechal Coleovi, který odkopl, ale kroutil nespokojeně hlavou.

1:1 - Terry poslal kolmou Drogbovi, ten naznačil vpravo, jenže nechal míč pokračovat vlevo a obtočil se za ním kolem beka a najednou byl v šestnáctce, levačkou pumelici křížem nahoru pod břevno. Běžela 5. minuta z osmi minut nastavení v první půli !

2:1 - Chelsea bušila do Stoke poslední půlhodinu jak hluchej do vrat, prakticky jim nepučila balon, jenže brankář se skvěl. Teprve ve 4. minutě z pěti ho v nastavení prostřelil z cca 10 metrů Malouda.

0/0
13.9.2009 3:17

Zapas City:Arsenal jsem sledoval na sopcastu..

Prvni gol jsem videl sice dostkrat, ale pouze jednou ze zaberu, kde stal Richards asi metr v offsajdu a mam dojem, ze stal(nenabihal si), cili to byl offside. Pred druhym golem si obrance City Lescott pomohl ocividne rukou pri odebrani balonu Clichymu. To mame 2 neregulerni goly. Gol Adebayora byl sice ok, ale pred 4 golem City sudi neodpiskal totalni "handball" Barryho ve vapne, pricemz z nasledneho protiutoku dostali Gunners posledni gol a bylo vymalovano. Hughes by mel nosit Clattenburga na rukach a jeho sefik by mu mel za ten vykon platit celej rok benal..Rv

Samozrejme United si dnes poradili s Kohoutama i v 10ti..R^;-D

0/0
13.9.2009 0:26

sleepcz

Re: Zapas City:Arsenal jsem sledoval na sopcastu..

kapesnicek ?Rv

0/0
13.9.2009 0:42

Jsem fanousek United tupce, co me ale sere je ten humus co tam provadi nekteri rozhodci..RvRv

0/0
13.9.2009 13:45

sleepcz

je mi uplne jedno komu fandis, ale brecet kvuli tomu jak piskal rozhodci je typicky wangerovska reakce !

0/0
13.9.2009 14:51

Marš Mal

Poukázat na chyby rozhodčího je brečení...?  Zajímavé...

0/0
13.9.2009 15:52

gurt

adebayor

tak tento dobytek se do city opravdu hodi. za tenhle zákrok by si neměl měsíc zahrátRv

0/0
12.9.2009 23:14

mariolin

Rosicky

jeden z mojich najoblubenejsich ceskych hracov a dovolim si tvrdit ze aj jeden z najlepsich a najtalenovanejsich co vyrastli v cechach za poslednych 20 rokov. ako je na tom zdravotne vie len on sam, ale vsimol som si ze uz nejde o subojov ako predtym predsa len asi to zranenie bolo vazne a momentalne nechce moc riskovat paralela s Cechom po jeho uraze hlavy ked uz nebol potom taky dravy vo vapne. ale aj tak na jeho ponatie hry je radost sa divat chvala panu bohu ze nehral proti nam zapas mohol uplne inac dopadnut.

0/0
12.9.2009 22:08

2mmmm_2

Re: Rosicky

Ano, ale jeho zdraví je bohužel velmi křehké a nevím, jak dlouho ještě vydrží...Kéž by co nejdéle!

0/0
12.9.2009 22:12

Luc123

Re: Rosicky

S tím zdravím to není zase tak špatné jak se píše. V bundeslize odehrál myslím 4 sezony a kromě zlomené ruky byl prakticky furt v pořádku až na malé drobnosti. V angliitaky zraněný nebyl až se mu stalo to "divné" zranění které se ne a ne zahojit. Věřím, že pokud se mu nestane vyloženě nějaký úraz po brutálním faulu tak že už bude v pořádku a ještě rozdá hondě fotbalové radosti.

Pane Katano

Co říkáte na výkon ZCHROMLÉHO CHODCE ROSICKÉHO, jehož dětské tělíčko prý nestačí na Premier League? :-)

0/0
12.9.2009 20:12

gewet

Re: Pane Katano

nejsem katana, ale... doufejme, že vydrží, super výkon dneska!!! DOUFEJME, ŽE VYDRŽÍ!!

0/0
12.9.2009 20:36

forhend

Ovšem ten karatistický kop

Adebajora na van Persieho, to už jsem dlouho neviděl8-o8-o8-o A hned potom dali na 2:1. Doufám, že si to asociace  pustí ze záznamu a ten černoch dostane  aspoň 10 zápasů stop. Možná to byl rozhodující moment zápasu.

0/0
12.9.2009 19:15

LaFemmeSpeedy

Re: Ovšem ten karatistický kop

myslíš to, jak mu na zemi šlápl do xichtu??

brnoenfield

Jo,to byla prasárna, pak ještě jak bežel před fanoušky Arsenalu.Když k tomu ještě připočteme neodpískanou penaltu za ruku a tyč vanPersi tak smolnej zápas, v poslední době ovšem standart.Arsenal hraje, soupeři dávají goly.:-/

0/0
12.9.2009 19:56

Reinkarnace Obraceče kalendáře

.........

Nejlepší golman planety opět za komika   ..........

0/0
12.9.2009 19:12

forhend

Re: .........

jako vždy...Jsem zvědavý, jak dlouho tam Ančeloti bude držet???

sleepcz

no asi dlouho, kdyz stejne nikoho noveho nemuzou koupit :-)

Dobře chelsea

Někdy týmy dají gol v závěru se štěstím, dneska to ale bylo logické vyustění celého druhého poločasu. To co předváděla Chelsea bylo úžasné. Doufám, že letos oslavíme titul. Tomáš dokazuje, že dlouha pauza na něj nemá vliv a podle toho co dneska předvedl tak neztratilnic ze svého umění. Jen jsem neviděl ten faul na něho viděl to někdo kdy to bylo? PetrČech dneska opravdu zadřel, na druhou stranu ho obdivuju že i po takovém kixu se schopný se soustředit a není to na jeho dalším výkonu znát viz. klička na útočníka 5 minut poté nebo další vybíhaní na centry. Spoluhráči ho dnes podrželi jinak by ta ztráta bodu šla na jeho triko.

0/0
12.9.2009 19:10

geo

Re: Dobře chelsea

ty hrajes za chelsea jo ? nebo mas nakej podil ?

0/0
12.9.2009 21:49

Rybařící Kocour

No vida

Rosa gol a přihrávka za slabých 40 minut hry, Necid taky zavěsil, hezky se nám ta reprezentační ofenziva rozjíždím, škoda že až takhle pozdě...

0/0
12.9.2009 19:09

gewet

Re: No vida

upřímně: je to dobře... aspoň budou nastartovaný na euro a to by se mohlo fandit!!! afrika je stejně daleko, tak co :-P

0/0
12.9.2009 20:39

Fox-Mulder

MU - Toten.

po minute zapasu MU - Toten. " nuzky" a Toten. vede jedna nula.....

jen doufám, že se při tom praseckém zákroku

nezranil. Jinak Rosa dopředu fakt nic nezapomněl. Jedním slovem SKVĚLÝ. Ale mám obavu, že se nějakou dobu bude bát bránit, skluzy a tak. Kéž vydrží.R^R^

0/0
12.9.2009 18:35

Re: jen doufám, že se při tom praseckém zákroku

Tojo, před tím čtvrtým golem Wrighta-Phillipse mohl zkusit bránit rozběhnuvšího Bellamyho, ale přišlo mi, že mu ještě ustoupil z cesty a běžel někam k lajně

Parádní fotbal

V druhém poločase fotbal opravdu parádní. Tlak Arsenalu byl v druhem poločase opravdu až drtivý, ale hrubkami v obraně a efektivitou v zakončení si zápas prohrál. Rosický hrál opravdu dobře což je pro repre dobře, škoda že se nedal dohromady dříve. Jeden gól dal a na druhý přihrál výpadek na něm není skoro vidět. Adebayor taky celkem kouzlil viz. průnik po levé straně a jeho parádní akci. Po svém gólu hlavou o chvíli  později, ale úplně zbytečně přeběhne celé hřiště a provokativně slaví gól před fandy Guns, což bude mít myslím jestě dohru. Za zmínku stojí to, že i když tým prohrává 4:1 stále se hrne dopředu a snaží se hrát fotbal u nás věc zcela nevídaná. Fotbal to byl parádní kdo se nedíval může jen litovatR^

0/0
12.9.2009 18:31

Re: Parádní fotbal

já jsem to zapnul přesně v momentu, kdy dal Van Persie na 1:1, takže všechno důležitý jsem stihnul, fotbal to byl skutečně parádní R^R^

chelsea

v kolikate minute padl ten druhy gol chelsea? popise nekdo tu situaci?

a ten gol, co dostali, mel na nem vliv cech?

ps: super tom R^

0/0
12.9.2009 18:30

Re: chelsea

Chelsea na konci tlačila jak sviň, gol padl po závaru před brankou, Malouda propálil hradbu těl. Viděl jsem akorát konec zápasu, takže nevím, jakej podíl měl Čech na golu.