Remíza z Ostravy je skvělá, říká brněnský brankář Bureš

Běžela 4. minuta, když se ostravský Mario Lička opřel do voleje a propálil brněnského brankáře Tomáše Bureše. Ten tak ve včerejší ligové dohrávce po 363 ligových minutách přišel o neprůstřelnost, nikoliv však o dobrou náladu. "Vzhledem k průběhu utkání jsme spokojení," komentoval Bureš remízu 1:1.

so01

Fotbal 1

Z obou stran to byl fotbal naprosto tragický. Je s podivem, že

profesionálové, věnující se tomuto spoustu let, jsou schopni, za velmi

dobrý žold, podat tak tragický výkon. Nepřesné a pomalé přihrávky,

neumějí zpracovat míč, netrefí bránu, o individuální akci ani nemluvě.

tomu 15 letech zkušeností, kdybyste podávali takové výkony, tak vás šéf

vyhodí. Oni to hrají dejme tomu od 8 let a pořád to neumí. Večer jsem se díval na Premier a to se nedá srovnat.

A už jsme zase u toho

Jak může ten vovar říct, že bod z průměrný Ostravy je skvělý? Kdyby hráli s Barcelonou, tak to pochopim, ale tohle je přesně jeden z důvodů, proč je náš fotbal tam kde je. Bureš stříká nadšením z remízy Rv

0/0
24.8.2009 23:08

BedlamW

Re: A už jsme zase u toho

Asi toho vi vice o Baniku nez ty........Kdyz vystrelis jednou za zapas na branu, tak co ma rikat?

Ravanelli

Protože jim Bevánek řekl, hlavně neinkasovat. Tak prochrápali poločas vzadu a stejně gola dostali. Pak jim nezbylo než hrát na vyrovnání a když pochopili, že mohli hrát v pohodě na výhru, tak už bylo pozdě. Takže nakonec spokojenost, neprohráli, ale že ztratili dva body jim vůbec nevadí.

Nikdo se nemůže divit takovému myšlení, obzvlášť když poslouchá Uličného komentáře.

V podstatě se tomu vymyká jen Sparta, ale jinak i "ambiciozní kluby" (na naše poměry), které vyhlašují, jak budou proti Spartě aktivní, akorát zalezou v devíti do vápna a před půlkou nechají jednu bludnou duši.

FrancisBegbie

divím se,že si berete Brno do huby zrovna vy dva,protože když hrála na Bazalech naposledy ta vaše ,,slavná Sparta,, ,,bylo to loni na podzim,tak se skoro celý zápas bránila na vlastní půlce,na branku vystřelila jedinkrát na konci zápasu za rozhodnutého stavu z přímáku a jen díky tomu,že druhý poločas už Baník hrál pro zaplněné ochozy si neodvezla bůra,ale jen dva nula....;-O

0/0
25.8.2009 11:07

Spalovač šancí

pod chovancem sparta betonuje venku u všech trošku lepších soupeřů :-)

0/0
25.8.2009 11:22

BedlamW

Naprosty souhlas, ze Sparta hrala na podzim na Bazalech snad nejslabsi fotbal co se dalo na podzim od souperu videt.

0/0
25.8.2009 12:17

Catumbelan

To foto je signifikantní

ohrabávání ze strany ostraváků bylo netrestané a dost hrubé. Nemyslím jen to, jak tady hledá kozu u protihráče, ale to srážení bylo dost tvrdé. Potom recipročně došlo i na jiné!

0/0
24.8.2009 22:14

razer12

Re: To foto je signifikantní

to chození do golmana ze strany Brna taky nebylo uplně v pořádku.

0/0

hřebícek

A nemohlo by to být spíše příznačné? :-P

0/0
24.8.2009 23:09

brej den, pánové

Se naučil cizí slovo, tak mu nekaž radost :-)

0/0
25.8.2009 1:43

VrP

Sice měli jen

jednu střelu na bránu, ale ten útok, kdy v jednu chvíli šli dva brňáci na jednoho baníkovce, tak to po gólu volalo.