Mladý „Rambo“ Rabušic nečekaně vydržel a připravil brněnský gól

Ve středu večer hrál za českou jednadvacítku na Islandu, kde mimochodem zařídil vítězný gól. Ve čtvrtek v osm večer se utahaný vrátil do Brna. A včera už opět řádil na hřišti, kde gólovou asistencí zařídil výhru Brna nad Slováckem. Michael Rabušic si opravdu zaslouží přezdívku Rambo, kterou ho titulují spoluhráči.

barnabas_666

Zajímavá myšlenka :o)

"To, že jsme zase nedostali gól, už není náhoda."

0/0
15.8.2009 12:24

ja_sir

??

Ale ve druhém poločase už se to zlepšilo a bylo to ofenzivní z obou stran. Věřím, že se to divákům líbilo," hlásil Rabušic -> to si snad dělá srandu ne? Brno se dostalo za 2.poločas 2 krát za půlku, jestli jako ofenzivu ze strany Brna hodnotí brejky do otevřené obrany posledních 10 minut, tak potěš koště.;-(

0/0
15.8.2009 8:56

Sir_Humphrey_Appleby

Re: ??

prislo me, ze po tom co brno dalo gol, tak slovacko mohlo byt rado, ze nedostalo minimalne jeste jeden. jinak souhlas slovacko hralo lepe dopredu, ale nerekl bych, ze by brno cely zapas nejak vyrazneji prehravali

Re: ??

Já ještě neslyšel Brňáka, který by byl po tomto zápase spokojen s něčím jiným, než s bodovým ziskem. Třeba tohle video, co hodili na youtube místní fandové, doporučuji komentáře v čase 1:07 - 1:47. Myslím, že to plně vystihuje současnou situaci Brna :-)