Být to remíza, lidi by zbourali stadion, zasnil se Švancara

Vstřelil dva góly a ještě stačil gesty nabádat diváky, aby fandili víc a hlučněji. Přesto nebyl útočník Petr Švancara se svým debutem v dresu Slovácka spokojený. Po porážce 2:3 od Plzně se není co divit.

dosty

slovacko

Slovácko do ligy přinese větší atraktivitu můžeme vidět ten hlad po fotbale jaký tam je....pokud by postoupila Časlav tak by to dopadlo jak se Střížkovem který je ostuda naší soutěže a měli by ho vyloučit za nedostačující zázemí a ne dělat nějáké vyjímky aby mohli hrát na jiným stadioně...jinak švanci je největší borec co běhá v česku po hřišti doufám že se mu bude dařit střelecky i nadáleR^

0/0
27.7.2009 15:50

ibid

Slovácku fandím,

hodně lidí, atraktivní fotbal, do druhý ligy někdo z trojice Střížkov, Kladno, Příbram...

0/0
27.7.2009 12:34

hřebícek

Takže předpokládám

že Švancara už má vystříleno do konce podzimu. Leda snad ještě nějaká penaltička, kdyby byla :-P

0/0
27.7.2009 11:16

Richaqd

Re: Takže předpokládám

Švanci není Jun. Ted dal loni tři a pak už celej rok nic. Švancara,pokud bude hrát,tak sem tam gola dá. Těch sedm až osm za sezonu v pohodě. Kdyby ho žižkov nechal hrát,nesestoupil by.

Plzeň prokletím

Hele, Švanci, pamatuješ na začátek loňské sezóny? První zápas s Plzní a prohra 2:3 a pak jste jeli až do druhý ligy. Letos stejný začátek... Ale už kvůli tvému nadšení ti přeju, ať letošní sezóna bude mít jinej konec.

Re: Švanci ...

Ale neblbni. Zase nedělej z jednoho blbýho poločasu závěry. Prostě měli zkrat. To se stává i jiným týmům. Druhý poločas byl o něčem jiném. Jestli takhle budou hrát dál tak se záchranou nebude problém. Od té penalty do toho šlapali všichni. Jen Abrahám mi připadal takový ztracený. Střídat měl on a ne Valenta, ale je to zkušený turek tak se s tím nějak popasuje. Urbánek celkem v poho. Docela to tam držel, ale ty rohy, ty rohy ...