Baník spasil gól z dálky a domácí brankář chtěl brečet štěstím

Už už to v Ostravě vypadalo, že se tým dál bude topit ve výsledkové bídě z minulé sezony. Na jaře byl nejhorší. Ani novou sezonu nerozjel zrovna excelentně. Když Příbram v 89. minutě vyrovnala na 1:1, ve vytouženou výhru věřil málokdo. Jenže v nastaveném čase zahrál domácí kapitán Lukeš standardku takřka z poloviny hřiště tak šikovně, že míč proskákal v pokutovém území chumlem hráčů a zapadl ke vzdálenější tyči.

duri80

nevím, nevím

myslím, že frajeři z příbrami celý měsíc neleželi na pupku, takže argument o tom, že ten navrchu viděl měsíc poctivé práce neberu...

bylo to pouhé štěstí a to bude v dalších 29. kolech vrtkavé. zde neplatí, že štěstí přeje připraveným - toto se baníku rozhodně netýká...

...alepsoň já jsem posun oproti jaru  ve hře dopředu neviděl. ale rád bych se mýlil...:-/

0/0
27.7.2009 20:02

FrancisBegbie

já jsem naopak málem brečel,...

...když simulanti z Příbrami vyrovnali,o to větší radost jsem pak prožíval,když Lukeš v 93. minutě rozhodl,že tři body zůstanou zaslouženě na Bazalech...po tom bídném jaru jsem si konečně zase pořádně zařval goooo!!! R^