Španělsko vyhrálo a vyrovnalo rekord. Postupuje ale i poražená JAR

Prohráli, ale postup do semifinále Poháru FIFA fotbalistům Jihoafrické republiky neutekl. Hostitelská země sice podlehla v posledním vystoupení v základní části Španělsku 0:2, ovšem druhé místo uhájila. Vítězové výhrou vyrovnali rekord: neprohráli už 35 zápasů za sebou.

35 ZAPASU NEPROHRAT ?

To by byl celkem dobrý výkon, kdyby se Španělé nevyhýbaly zápasům s předními týmy Gammbrinus ligy. Brno, Kladno, Sparta, ....nic.... ...........Slavia

0/0
20.6.2009 22:49

Kovac10

Re: 35 ZAPASU NEPROHRAT ?

pokus o vtip se cení, Švancaristo ... nicméně máš v něčem pravdu, a sice v tom, že třetinu z těch 35 zápasů odehráli proti týmům jako N.Zéland, Arménie nebo Lichtenštejnsko a proti světovým týmům jako Brazílie, Argentina, Německo nebo Anglie hráli opravdu minimálně

0/0
20.6.2009 22:55

Henry Kissinger

byla chyba, že na me08 se španěláci nepotkali s holandanama, ty by se je tam tehda podle mě dali, ale kdyby jsou kdyby

Zápas

jsem viděl a v první půli byli Jihoafričani možná i lepším týmem, škoda pro ně, že nedali nějakej gól. Ve druhý půlce nedal Villa penaltu a už jsem si myslel, že to Španěly zlomí, když za minutu dali první gól a tím rozhodli. JAR pak byla moc nervózní, hráči přemotivovaní. Celkově si myslím, že si postup určitě zasloužili, nehrajou vůbec špatně ..... zítra BRA-ITA 3:1, EGY-USA 2:0