Brazilce spasil v souboji s Egyptem až gól Kaká z penalty v nastavení

Až proměněná penalta v první minutě nastavení rozhodla o výhře fotbalistů Brazílie nad Egyptem v utkání Poháru FIFA v jihoafrickém Bloemfonteinu. Jejím úspěšným exekutorem byl Kaká. Čerstvá posila Realu Madrid svým druhým gólem v zápase stanovila konečný stav na 4:3. Ve druhém zápase skupiny B porazila Itálie tým USA 3:1.

mirekdedina

USA-ITA

zápas to nebyl špatnej, hlavně ty dva góly Rossiho R^ Ale proč dávají ruchové mikrofony do včelího úlu na místo na hřiště, to je mi záhadou :-/;-D

Sportovní vyžírkové v ČT

Tu hňupe Černých, Slováci teď dávají přímo další utkání a na ČT NIC?Vypadněte z Kavek, sportovní příživníci.  ;-€

0/0
15.6.2009 21:27

AmedeoModigliani

Hlavně, že ČT zase ušetřila

proč to proboha musí dávat ze záznamu?? V ČT není prakticky na co se dívat, program nudnej nenápaditej ale poplatky se platit musí ....vzpomínka na zvracejícího smajlíka...........jak by se teď hodil.........šoupnul bych jich sem co by znaky a odstavce dovolily. RvRv

0/0
15.6.2009 20:36

razer12

Re: Hlavně, že ČT zase ušetřila

jsou i jiné sporty než fotbal v tomhle plní ČT svou veřejnoprávní službu dobře. Že se nepodřizuje názoru většiny, která by chtěla furt jenom fotbal a dává i další sporty.R^

0/0
15.6.2009 23:04

Clifford

dává ze záznamu hokejbalisty - chcípáky, co neuměj stát na bruslích a vydržej hrát jenom 45 minutRv... ale největší vtip, že dneska někdy cca v 20:40 byla upoutávka, že v pondělí 15.6. od 20:25 ČT4 vysílá zápas USA-Itálie

0/0
15.6.2009 23:45

mlhouš

Přesně tak, na netu v programu byl uváděn přímý přenos od 20.25, tak jsem to o půl zapnul a místo toho tam byly rozhovory po skončeném utkání hokejbalu, hymna, záběry na odcházející diváky atd. Asi deset minut jsem to vydržel, pak dalších pět minut běžely různé upoutávky, mezi jinými i na přímý přenos, který už měl dávno běžet. A pak najednou zařadili nějakou Basketmánii - magazín o basketu, který mohli dát kdykoliv. NECHÁPU!!!

0/0
16.6.2009 10:59

jiný sporty možná, i když o tom dost pochybuju, jsou ale a to je důležité nikdo kromě rodinných příslušníků se na ně nedívá.:-P

0/0
17.6.2009 20:37

katano

no nazdar ................

To muselo být hodně zajímavé utkání. KAKÁ ale naštěstí pro Brázilii, zachránil čest Brazílie, proti fotbalovému trpaslíkovi z Egypta.

PS : to musel býti MAČ  ! ! !  :-P

0/0
15.6.2009 18:51

Ellefsen

Re: no nazdar ................

Egypt, fotbalový trpaslík? Pane katano, vy dále jak za SLAVIA MISTR LIGY XXXX/XXXY nedohlédnete, viďte

0/0
15.6.2009 19:09

katano

Pane EFELSON proč tak ostrá reakce ? ? ?

Pokud stavíte Egypt na úroveň EVROPSKÝCH repre, jako je Anglie, Itálie, Francie ,Portugalsko atd. tak to potom ano = EGYPTSKÁ repre je na úrovni ANGLICKÉ repre.

PS : pro mně je EGYPT --- exotická nefotbalová země. :-P

0/0
15.6.2009 19:21

Egypt patří rozhodně k tomu nejlepšímu co Afrika nabízí. Na evropskou špičku to naštěstí není ale na země jako my to bohužel momentálně (a asi i nadlouho) stačí. Závěr Egypt je africká VELMI FOTBALOVÁ země. Nefotbalová je třeba Zaire, Kongo, Namibie, Keňa, Uganda, Rwanda a kde co podobného!

0/0
15.6.2009 20:40

MarcoBailey

Na úrovni anglické repre rozhodně Egypt není. Narozdíl od ní totiž i něco vyhrál.

0/0
15.6.2009 21:31

šufánek

tak to muselo být NĚCO, když anglický titul mistrů světa nepovažujete za vhodný zmínky :-)

0/0
15.6.2009 22:16

jelito.mutak

pane redaktor

"Snažení afrického šampiona ale zhatil v poslední minutě Ahmed El Mohamádí, když po rohovém kopu zastavil střelu Lúcia na brankové čáře rukou."??

ja to sice nevidel, ale podle toho, co pisete - kdyby tam tu ruku nedal, tak by to byl stejne gol ne?? tak proc to zhatil?8-o

Obrázek

Pěkná kravina: viz. obrazek: Kaká (vpravo) se raduje společně s Robinhem z vítězného gólu.