Sestup z fotbalové ligy? Boj je otevřený

O záchranu ve fotbalové lize se zřejmě bude hrát až do posledního kola. A v zápasech do posledních minut. O víkendu se o tom přesvědčily týmy Příbrami a Kladna. Pro Příbram byla poslední minuta šťastná – přinesla vyrovnání v zápase se Spartou (1:1). Pro Kladno byl závěr na Žižkově smutný – domácí Viktoria vstřelila dva góly a vydřela remízu 2:2.

AmedeoModigliani

Zlín má šanci (bohužel) ještě slušnou

Stačí, po vzoru Baníku, moravská výpomoc Olomouce a Brna a porazit doma Bohemians a Spartu. V Jablonci by i spolu s Komňackým mohli jít tomu dnes nepříliš pravděpodobnému štěstíčku naproti. A je to v kapse. Žižkov je, při pohledu na los odepsán, ale tím  druhým, může být (opět bohužel), při pohledu na los, kdekdo z těch 6 posledních.:-(Rv

hmm

fotka dobra. Gabriela jasne poznavam podle te jemne techniky:-)

Re: hmm

Vlado za to musí Gabriela dodnes milovat :-). Nejlepší bylo, jak se ho při rozhovoru ještě v nemocnici ptali, zda poslouchá hudbu Pítra Gejbryjela. Po tom zranění už nikdy nehrál v top formě. Holt sparťani...

0/0
27.4.2009 21:16

Clifford

rozhodčí Bílek

do včerejška jsem ho vůbec neznal a on nejčastěji dělá 4. sudího, třeba v zápase Slavie se Střížkovem, když naprášil Kincla a ten šel taky ven ani schovat se nestačil:-)

Spalovač šancí

tentokrát je v tom bílek nevinně, na švanciho nevhodné chování upozornil 4. rozhodčí a Bílek pouze udělil červenou kartu, jak mu pravidla přikazují

:)

Nejsem fanoušek ani jedoho ze čtyř týmů na chvostu, ale to co se dělo na žižkově bylo docela k pobavení. Jestli tenhle zápas byl čistej, tak je rozhodčí uplnej blázen.