Mladý Brazilec vyrazil za snem do Evropy a hned překvapil Spartu

Za Příbram odehrál poločas v nedávném nepovedeném utkání s Teplicemi (0:3), pak jedenadvacetiletý brazilský záložník Dos Santos dostal šanci na posledních devět minut proti Spartě.

katano

nejvíc potěšil POUŠTĚČ- Blažek, jen se ohlédl ..........

Ten Brasilec dal opravdu krásný gól, to se musí uznat. Blažek se nestačil ani otočit a podívat se, jak to byl pěkný gól.

PS : SK SLAVIA PRAHA - MISTR 2008 / 2009  ! ! ! :-P

0/0
26.4.2009 17:16

mangui

Huber

Huber mě teda rozhodně nijak nepřesvědčil...

...

Zas nějaký koště co dá gól akorát nám a potom o něm už nikdo neuslyší, to bych:-©

0/0
26.4.2009 10:53

reinkarnace Děda Vševěda

Re: ...

co brecis? Kdyz mate ambice hrat pohary a byt nejhur druhy, tak nechapu jak se muzete cely druhy polocas branit proti muzstvu, ktere je na hrane sestupu??? :-©

Nesmyl !

pokud by prvním golem v lize zajistil remísu po 10 minutách na hřišti, tak by tu o něm článek byl. Jenom by nebyly žádné příspěvky v diskusi, ale to už je věc jiná.

PS: stačí si vzpomenout, co tu bylo za hafo článku např. po prvních golech Vošahlíka :-P