Keričův hattrick na výhru nestačil: Zlín - Liberec 3:3

Zajímavý zápas posledního týmu tabulky a celku ze špičky skončil ve 20. kole divokou remízou. Přitom hosté dvakrát vedli o dvě branky, Kerič zaznamenal hattrick. Na třech gólech se podílel i domácí Rýdel, o hattrick ho připravila jen tedč spoluhráče.

Jojo, hroznej. ;-D

Měli jsme radši pár zlíňákům rozbít hlavu, určitě by někdo trošičku zanadával a mohli ho vyhodit. ;-D

0/0
15.3.2009 13:47

Peta.Sourek

zlín a Hattrick?

tomu se mi nechce věřit.Spejbl už je určitě naloženej v nějaké tamější pivnici:-)

Kalenprd

risolino už sem, prosím, nepiš, dokud si nekoupíš brýle nebo neproděláš transplantaci mozku. Díky! :-P

.

dva hattricky v jednom zápase GL ?? Neuvěřitelný 8-o Jinak Keriče v Liberci asi už dlouho neudrží..

0/0
14.3.2009 19:04

zdendalbc

Bože bože,

proč mi tohle děláš...

další pentle za nic, a dva góly, co se tomu kopytu povedou jednou za kariéru... Tohle nás na konci bude stát poháry, jako bych to viděl... :-/Rv

0/0
14.3.2009 19:03

gat

Re: Bože bože,

ty woe, buď rád za bod vzhledem k tomu jaký závěr zlín předvedl a nefňukej...

0/0
14.3.2009 19:09

zdendalbc

To určitě. ;-D

Rozhodla holt pentle a zahozený šance Nezmara a Keriće na 1 : 4... Penaltové skóre v sezoně 0 : 3, klasickej Slovan.

zdendalbc

Počkáme si na opakovačku, přišlo mi to dost nevinný, ale těžko soudit. A hlavně se uklidni.

0/0
14.3.2009 19:44

blazir1

Mily Zdendo, jestli by se mel nekdo VE VLASTNIM ZAJMU uklidnit, tak jsi to ty. Za kazdou penaltou pisklou proti nam, ci penaltou nam neodpiskanou, vidis evidentni snahu nas poskodit a naznak tvrde korupce, ikdyz tomu tak vubec neni. Diky svy "objektivite" jses tu na iVcera vsem akorat pro smich. Je sice hezke ze jsi jako ja fanousek Slovanku, ale delas nam tu ostudu;-€. A na tu opakovacku se poradne koukni, sestrelil ho jako kance..:-/

0/0
14.3.2009 19:59

zdendalbc

Ber v potaz, že možná kromě fandění Slovanu nemáme nic společnýho, takže moje hodnocení si laskavě strč do prd.ele. Jestli máš jinej názor, tak ho napiš, nebo ty moje nemusíš číst. (Y)

0/0
15.3.2009 13:50

gat

;-D

tak ty jsi fakt frajer... rozhodlo především to, že třetí tým aktuální tabulky by se zlínem neměl mít problém udržet vedení o 2 góly... a jak píšeš, že byl Lib 80 minut lepším mužstvem, nevím, lepší mužstvo kontroluje hru zvláště za takového stavu a to rozhodně Lib v druhém poločase nepředváděl... 8-o8-o8-o

0/0

tonycze

Slovan není psychicky odolný. Je schopný hrát velice dobře, má na poháry, ale nesmí se hráčům rozklepat kolena, když soupeř vstřelý branku.

tonycze

jj, nepřečetl jsem to po sobě, zásah. Ta remíza mě taky štve...:-)

bryan69

Kamarade Liberec muze byt rad za bod.. V zaveru mel Zlin jeste dve tutovky ( Zurek, Vyskocil)....

0/0
14.3.2009 19:36

zdendalbc

Když tým vede 2x o dva góly, 80 minut je jasně lepší a pak to ztratí pentlí a náhodnou ranou z dálky, tak těžko může někdo očekávat, že jeho fanoušek bude rád za bod. :-)

0/0
14.3.2009 19:46

gat

no a právě proto by jsi měl být rád za bod, protože tvé hodnocení je trošku více zaujaté a nedokážeš uznat, že by to měl Liberec s přehledem "vorvat" a v klidu pošetřit čas... mám pocit, že i škorpil špatně odhadl situaci a měl hráčům nadiktovat kombinaci ve středu a postupný přechod do útoku a ne rychlé odkopávání a spoléhání se na brejky, tak se venku nedá hrát, když nešetříš čas a hlavně kdyby Lib kombinoval, zlín by nestačil... 8-o8-o8-o

0/0
14.3.2009 20:19

zdendalbc

To je kapitola sama pro sebe, vystřídat Holeňáka Radzinevičiusem, to byl kiks jak hrom. Udržet se to mělo, nechat se byť 10 minut mlít od posledního je ostuda, ale zas s těma gólama co dostali nešlo v podstatě nic dělat a Zlín to logicky vybudilo a navíc si bohužel vybrali kliku na rok dopředu.

0/0
15.3.2009 13:54

gat

...jenom opakuji Lib přestal hrát za stavu už po přestávce za stavu 0:2, následně znervózněl po gólu na 1:2 a poté co zvýšíl na 1:3 už úplně vypouštěl a nehrál svou hru a tam byla chyba