Galatasaray remizoval v Hamburku, Petrohrad nešťastně prohrál v Udine

Fotbalisté Galatasaraye Istanbul hráli téměř celý druhý poločas o deseti, přesto si z úvodního utkání osmifinále Poháru UEFA v Hamburku odvezli nadějný výsledek 1:1. Početní převaha nebyla výhodou ani pro Marseille, která měla o muže více od 42. minuty, ale jen hlídala náskok 2:1. Petrohrad se Šírlem prohrál nešťastně v Udine 0:2 dvěma góly těsně před koncem.

AmedeoModigliani

Udinese Calcio

vítěz poháru UEFA 2008 - 2009.:-) To by byla velmi slušná náplast na neúspěch Itálie ve ČTF LM. Pak samozřejmě ještě superpohár.

Ale je to asi dost velká fantazie, nesměl by se zranit žádný z klíčových hráčů.R^

0/0
13.3.2009 17:38

Re: Udinese Calcio

samozřejmě neúspěch v osmifinále. Scusi.

Udine

R^ Pokud by cely pohar vyhrali (coz se mi bohuzel jevi dost nerealne), mohli by aspon trochu zachranit nejhorsi italskou sezonu, co pamatuju

Neexistovalo dřív pravidlo

že se týmy z jedné země smí utkat nejdřív ve čtvrtfinále ?

Kefec

Já jako nevím, zdá se mi, že nikdy dřív než ve 1/4 finále na sebe kluby z jedný země nenarazily.

Ale asi se pravidla změnily, jelikož Dynamo Kyjev hrálo s Metalistem Charkov, oba kluby Ukrajina.