Souboj o první jarní body skončil smírně: Olomouc - Mladá Boleslav 2:2

V duelu týmů, které v prvních dvou jarních utkáních zůstaly bez bodů, se o výsledku rozhodlo až v nastavení. V Olomouci na konečných 2:2 vyrovnal Pecka.

jirspi

Prokoučováno à la Karel...

... od 18. minuty přesilovka,  13 minut před koncem 2-0  a v 92. vyrovnávací gól (-:

Koukám,

že hlavním tématem diskuse o fotbale je tentokrát překlep v titulku :-), což není ovšem nic proti tomu, co předvedli olomoučtí fotbalisté. Vyloučení trochu přísné, pak ale rozhodčí častěji mírně podržel nás než Olomouc. 70 minut bylo jedno mužstvo jasně lepší, pak bylo 20 (vlastně 22 :-P) minut jen lehce lepší tu druhé. Je to hodně kruté, ale ta laxnost všech těch Melinhů při neproměňování tutovek a následně odfláklá hra obrany přímo volala po potrestání. Ale co - já jsem si takových zápasů na boleslavském stadioně užil dost, takže se mi to podařilo aspoň jednou vidět v opačném provedení.

0/0
8.3.2009 19:23

radvoj

Re: Koukám,

Sice z druhé strany barikády, ale absolutní souhlas. Je až neskutečny, co všechno zahodili. S kamošem jsme si asi v 70. minutě řikali - hlavně nedostat gola nebo se poserou a přesně to se stalo. Misto aby to zaslouženě skončilo 4:0 tak dostali více méně nahodnyho fika a pak už se vezli. Ještě sem čekal, kdy dostane Drobisz červenou za zdržování.

Re: No jo

Ježiš, taková prkotina - to je fakt směšné sledovat, jak se v titulku objeví překlep a hned se všichni hlásí jako žáčkové, když se přeřekne paní učitelka. Vy jste se nikdy nepřeklepli? Já teda jo a nejednou.

0/0
8.3.2009 19:29

Stuntman Mike

Re: No jo

Ty jsi za to placený? A zvládne jedno pracoviště udělat 3 chyby ve 2 titulcích a jednom popisku? :-P

0/0
8.3.2009 19:30

laukums

Re: No jo

Tak vzhledem k tomu, že dělám různé statistické, finanční apod. analýzy, tak za to asi placený jsem. 3 chyby ve 2 titulcích a 1 popisku - to jsme ovšem vybrali jen ty, kde se objevila chyba, že? Během dneška ale bylo na iDnesu určitě hodně desítek článků včetně blábolů typu Revue a Xman. Já s vámi všemi souhlasím, je to trapná chyba, ale fakt mi přijde ještě trapnější na to upozorňovat.

0/0
8.3.2009 19:37

Re: No jo

tak ono se na to upozorňuje, aby to opravili... někdy to trvá pár minut, někdy pár hodin... :-)

0/0
8.3.2009 20:44

Martin HSJ

Re: No jo

Trošku divnej překlep ne. A i kdyby, maj si to po sobě číst.

motoracekjede

A fotka bouřícím fanoušků Slovácka je taky dobrej;-D;-D Ti spíš bojujou o míč (fotbalisti Hradce a Opavy);-D

...

By me zajimalo, co tam v redakci idnes chlastaj.Asi to bude neco kvalitniho.Dneska uz druhej nesmyslnej titulek

Tak se redaktor překlepl .

Co máte stále proti tomu, že se někdo rád napije ? ? ?

iDnes

To snad neni možný. Oni napíšou, že zápas skončil smírem a pak tam daj výsledek 2:1. Opravdu na tom idnesu to sou tragédi.