Inter si upevnil vedení v italské lize, Juventus vyhrál v nastavení

Fotbalisté Interu Milán zvítězili ve 23. kole italské ligy nad domácím Lecce 3:0 a upevnili si v tabulce první místo. Juventus se nadřel s domácí Catanií, vyhrál až gólem v nastaveném čase.

Magistr Magor

Bravo JUVE!

Hraje se až do konce ...............tedy až do té doby, než dá Juve vítězný gól....R^

0/0
8.2.2009 19:50

S.O.B je zpátky!

Re: Bravo JUVE!

Než jsem dneska tuhle diskusi otevřel (to už jsem věděl, kdy dal Juve vítěznýho góla) říkal jsem si, kolik tu zas bude chytrolínů, který budou mít hemzi na Juventus. Jsem překvapenej, že je tu jen 1 8-o

Jeden, kterej v novinách četl jaký jsou bianconeri gauneři, jak je a bylo všechno máznutý.......  Ale kdyby se magistr magor (= výstižný nick!! R^) o Serii A opravdu zajímal, věděl by kolikrát jenom v téhle sezoně Juve o body přišel v nastaveným čase a taky třeba kolikrát posbíral body za branky v nastavení třeba Inter!

0/0
8.2.2009 20:27

barnabas_666

a pointa by nebyla?

0/0
8.2.2009 20:36

Určitou povědomost o Serii A mám. Dostatečnou na to, abych věděl, kdo byl Luciano Moggi v italském fotbale...To, že Juventus (minimálně v nedávné minulosti) korumpoval je zcela zjevné. Proto chápu podrážděné reakce jeho fandů na ironii mířenou tímto směrem a omlouvám se za ni. BRAVO JUVE!

Nekoukate

nekdo na Catania-Juventus? Ten Iaquinta je k.k.t! V 11. minute da gol, stahne si dres pres hlau, jako by to byl viteznej gol v LM, 1. zluta a minutu na to zbytecnej skluz, 2. zluta!!!

Norimberk

jak vis ze je to k nekoukani kdyz se nekoukas?

0/0
8.2.2009 18:04

VrP

Protože kdyby to bylo ke koukání, tak by se na to koukal:-)

0/0
8.2.2009 18:36

To jo! Zas po hóóódně dlouhej době dostane místo v základu a takhle si to po....  Vsadil bych se, že příště už hrát nebude

0/0
8.2.2009 20:29

Norimberk

Krajčík proti Milanu

Lítal jak vítr v bedně..chvílemi nevěděl kde mu hlava stojí...zavinil svou pomalostí penaltu, když fauloval Pata...třeba přiznat že po jeho přihrávce do vápna padnul gol Regginy

0/0
8.2.2009 10:56

Marcos83

Re: Krajčík proti Milanu

Zápas měl slušnou úroveň. Druhej poločas byl bohužel dost ovlivněnej tim, že Reginna bránila náskok v deseti lidech a vzhledem k zahozeným šancím Milána jim to málem vyšlo. Útok AC byl gólově jalový, přestože šance tam rozhodně byly a dostalo se skoro na všechny jejich útočné hvězdy.:-/

0/0
8.2.2009 11:45

Ale tý brance Regginy předcházel parádní ťukec! R^    Zrovna jsem to pustil, byla pěkná akce R. kterou jěště AC ubránilo, ale za minutu už gól

0/0
8.2.2009 20:31

kokr57

a nemám rád....

sparta,sparta, chelsea,ac milano,fc porto,eindhoven,bayern,valencia,sparta,sparta,

0/0
8.2.2009 0:06

Re: a nemám rád....

Co máš proti Valencii a Portu?! To jsou docela OK kluby R^

To bych řekl, že jsou horší: Inter, sparta, Real, Dortmund...

0/0
8.2.2009 20:34

kokr57

vážení....

a já mám,který sleduje fotbal od roku 1965, mám rád z Itálie právě jen Inter Milano, je super! jinak MU,Tottenham,Celtic,HSV,Real,Benfica,Ajax, a z hokeje NYRangers, tak už to mám uzavřený od roku cca 66-67, nade všemi je, jen věčná SLAVIEV