Teplice mačkaly lídra, ale druhý gól nepřidaly

Chybělo málo, jen pár centimetrů. Kdyby míč po Rezkově hlavičce letěl kousek doprava, Teplice mohly jako první porazit Ostravu, lídra fotbalové ligy. Výborný zápas však skončil remízou 1:1, domácí tři kola nevyhráli. "Brankář Laštůvka jen stál, nešel ke mně, hlavou jsem proto chtěl míč líznout k bližší tyči," popsal Jan Rezek okamžik ze 74. minuty, kdy se po rohu ocitl sám v malém vápně.

DannyFloyd

Navsteva?!
Pane Straka, klidne hrajte v nedeli a klidne od peti. Na Banik ted prijde v Ostrave 17000 divaku i kdyz se hraje s poslednim tymem. Mel byste se spis zamyslet nad tim,jestli se vubec lide v Teplicich chteji divat na vas tym... A vubec, kdyz prijde na nejaky zapas 50 divaku jako v minulem kole,tak je to ostuda pro cely cesky fotbal. I na divizni zapas prijde vic lidi...
0/0
29.10.2003 11:19

pedrito

Smšť šancí
Teplice měly více ze hry, ovšem toto?: "Dvě gólové hlavičky Rezka, Verbířova střela, kterou Laštůvka reflexivně vyrazil, Benčíkův projektil nad a dalekonosné rány Voříška. Výčet teplických možností skórovat ve druhém poločase je předlouhý, vítěznou branku ale nepřinesl." Hlavičku jsem gólovou viděl jednu, skutečně pěkná střela Verbíře, ale to nebyla šance, jak je autor článku popisuje - krásná střela zdálky, která se povede nebo ne, není žádná loženka do prázdné brány. Dalekonosné rány Voříška? Skutečně předlouhý výčet možností, jak skórovat, škoda, že zde nejsou uvedeny ještě nebezpečné výkopy gólmana Poštulky, které neustále ohrožovaly ostravskou bránu... Naopak Pospěchovy tutovky Horváth utřel jako pár nepozorností. Samozřejmě to ale nic nemění na tom, že Teplice měly více ze hry.

Re:
Přesně tak, měli přesně dvě dobré šance (Divecký z úhlu a ta tyčka), Baník o něco méně ložené dvě Pospěchovy. Ve druhém poločase nás dost zmáčkli, to je pravda, ale obrana zahrála solidně.
0/0
27.10.2003 12:54

giallazzurra

Mistre Straka
Tak dejme tomu ze v nedeli v pet to by jeste slo ale ne v sest prosim!!
Jinak predevcirem fanousky vyhnal mraz a Nova s jejim terminem 14:25 ale verni nechybeli
Na Jablonec urcite prijedu znova! Jeste uvidim je to dalka ale stoji to za to tech 80km