Cúper, trenér milánského Interu, padl

Nechybělo mnoho a fotbalisté milánského Interu cestovali z Brescie s prázdnou. Domácí krátce po přestávce vedli už o dvě branky. Po hodině hry však Julio Cruz snížil a bod za nerozhodný výsledek favorizovanému mužstvu zajistil až tři minuty před koncem zápasu kanonýr Vieri, když proměnil pokutový kop.

S.O.B.

iDNES - zase bláboly !!!!
Co to píšete zase za bláboly  JUVENTUS nepotřeboval dávat, žádný vítězný gol, vedl totiž 3:0  PROBERTE SE  Ancona byla celý zápas téměř neškodná a branku na 2:3 dávala až v nastaveném čase, kdy už většina opor JUVE byla ve sprchách.  Mám z Vás pocit, že se jen kouknete na výsledek a uděláte si k tomu vlastní komentář, tak aby to vyznělo dramaticky.
0/0
19.10.2003 10:29

Lukasino

Re: Souhlas...
Ano taky se mi to tak zdá,asi o tom zápasu nic nevědí a píšou blbosti...
0/0
19.10.2003 12:27

zmutovanej robot

taky souhlas
souhlas, napsat tohle může jen člověk kterej ten zápas neviděl + nepřečetl si ani minuty vstřelení gólů + nerozumí fotbalu
"Obhájce titulu Juventus bez Pavla Nedvěda měl hodně práce s poslední Anconou, kterou zdolal až po velkém boji 3:2"