Nizozemci rozhodli také až po přestávce

Šestnáct bodů, stejný zisk mají před středečním vzájemným zápasem v kvalifikaci o postup na EURO 2004 fotbalisté Česka i Nizozemska. Oba rivalové vyhráli své sobotní zápasy poměrem 3:1, oba zlomili soupeře až po přestávce. Nizozemce zaskočilo v Rotterdamu rychlé rakouské vyrovnání na 1:1, ale překvapení nepřipustili. V tabulce jsou vinou horšího skóre za Českem druzí.

DamianC

IDNES TAK ALE MAKEJTE!
TO BYCH UMEL TAKY SI TAKHLE V REDAKCI VALET SUNKY!!!! JE UZ VIC NEZ 17HODIN PO ZAPASE A VY TU MATE FURT JESTE TY STARY CLANKY JA CHCI CIST AKTUALITY ZAPLATIL SEM SI NET OD IDNES TAK CHCI VIDET VYSLEDKY!!!!

TADY MATE MOJE OSNOVY NA CLANKY!
- Kdo nastoupi proti Holandsku mistu Jankulovskiho?
- Pozapasove rozhovory (poradne ne to co sem doted cetl)
- Velky rozhovor s Brucknerem
- Pozapasove rozhovory s Holandanama (zapas Holandsko-rakousko)

TO MATE PRACI DO VECERA A MAKEJTE TAM!!!!!!!!!
0/0
7.9.2003 13:43

sleepless

Re:
Za internet iDnes se pokud vim nic neplati. A nezapominejte, ze je vikend.
0/0
7.9.2003 14:06

DamianC

Re:
a nezapominejte ze pravy novinar nema pracovni dobu!

Bude to těžké
Na ten zápas jsem se před chvílí dodíval na ORF1  a nechápu, proč to nemohlo být u nás třeba aspoň na Galaxi, fandy by to určitě moc zajímalo i s českým komentářem. Rakušanům jsem moc fandil, ale vydrželi podobně jako Bělorusi, ale žel tentoktát k naší škodě, jen 1. poločas. V Praze to budeme mít moc těžké, Holanďani mají alespoň tak silnou vůli vyhrát jako naši.
0/0
6.9.2003 23:23

idnes jsou pizdy

Re:
Nebyl to špatnej spiel, měli šance (Rakušani) i druhej poločas. Bohužel, ukázala se kvalita mužstva. Problém je, že na skóre hrát nemůžeme, jelikož potom jedeme do Rakouska a Holanďani mají doma Moldavsko, což je rozdíl. Výhra v Prátru je sice jedna z těch pravděpodobnějších možností, ale vůbec to není tak jistý. Když vyhrajem v Rakousku, bude nám stačit doma i remíza s Holandskem.
0/0
7.9.2003 12:06

Cislo 2

Re: Remiza nemusí stačit
Při remíze 2:2 a remízách s více góly postupují Holanďani (pokud vyhrají s Moldavskem) bez ohledu na výsledek v Rakousku.