Na fotbal o půlnoci přišlo 80 tisíc lidí

Nezvyklý a svérazně stanovený začátek výkopu fanoušky Barcelony neodradil. Na fotbal o půlnoci přišlo ve Španělsku na 80 tisíc lidí, kteří však viděli jen remízu 1:1 se Sevillou. Ve druhém ligovém kole nevyhrál ani Real Madrid, který byl ve Villarreaulu rád za bod.

JetFly

Tak je útočník nebo záložník?
10:37 - Nizozemský útočník Ronald de Boer nestihne kvůli zranění kolena a následné lehčí operaci začátek Ligy mistrů. Třiatřicetiletý záložník bude Glasgow Rangers chybět až šest týdnů.
0/0
3.9.2003 12:18

Bambulin1

Re:
No to je přeci jasný. za Holanďany hraje útočníka a v Rangers hraje záložníka...........

Proboha kdo ten clanek psal? I z nasledujiciho odstavce nejsem moudry:
"Barcelona prohrávala už od desáté minuty po penaltě Josého Antonia Reyese, ale od prohry jej zachránil po brilantní akci Brazilec Ronaldinho.. "
Myslel jsem si, ze je to vzdy TA Barcelona.
0/0
3.9.2003 12:00

0/0
3.9.2003 11:38

Alžběta

Idnes
"Proti stanovila začátek zápasu na pět po úterní půlnoci." může mi někdo vysvětlit, co ta věta znamená?
0/0
3.9.2003 11:04

MK

Re:
Nejspis je to pet hodin rano, ale kdovi...
0/0
3.9.2003 11:10

Ada

Re:
Taky netuším,pan pisatel asi neumí slovosled,nebo je to Rom :))))

Re:
Ženská a blbá  ProtO stanovila.... (jasný překlep, ne?)
0/0
3.9.2003 11:59

Palkac

Re:
a jak si poradis s tim 5 po pulnoci? minut? hodin? asi to nevi ani sam redaktor :-(