Tobiášův řev přivolal branku Teplic

Když se v 87. minutě chystaly Teplice kapitánem Horváthem rozehrát trestný kop, křičel trenér domácích Pavel Tobiáš pro celý stadion. Pozor, je tam Lengyel, jděte k němu, obsaďte ho! Asi tak hulákal. Všichni ho slyšeli, jen jeho svěřenci ne. Lengyel dostal míč a placírkou ho polovysokou střelou poslal na konečných 1:1.

bystrouška

Lengyel to vidí reálně
"Na Spartě by za stavu tři nula nic neznamenal." Spíš bych ale tipnul, že na jaře Sparta v poločase povede nad Teplicema 5:0. Tací jsou to žebráci, ti Tepličané. I se svými hooligans.
0/0
25.8.2003 13:38

another czech

Re:
Liško bystrouško, pozor aby jsi za ty keci nedostal přes ocásek. Bůra za poločas by ta tvoje Sparta nedala ani proti mančaftu z 1A třídy ty dudlíku.
0/0
25.8.2003 13:47

Ďourek

Re:
Já si taky myslím, že to vidí reálně: až na Spartě povedou 3:0, tak se přeci stoper nebude vysouvat na standartku, to dá rozum ....
0/0
25.8.2003 16:19

dj

Re:
Hmmm chlapečku, co si ještě vzpomínám, tak to byly právě Teplice, které sebraly Spartě DEFINITIVNĚ titul výhrou 3:2 na Letné :-) loni na jaře. Jooo to byla slast ....