Grygera boduje s Ajaxem i v holandštině

Dva zápasy nizozemské ligy a tři lekce holandštiny má za sebou český obránce Zdeněk Grygera v Ajaxu Amsterdam. Na obou polích si zatím vede výborně. Samá vítězství. Ajax vyhrál i ve druhém ligovém utkání na půdě soupeře, tentokrát v Roosendaalu, nejtěsnějším rozdílem 1:0. "Začíná sezona, bylo to ještě trochu syrové, ale důležitá jsou vítězství," hodnotil výkon týmu Zdeněk Grygera.

DDT

GAK
GAK neni rakousky mistr, ale vicemistr. Mistrem Rakouska byla loni Austria Viden.

no malinko by měl...
... pokud se nepletu, tak byl za pouhých 45 minut v utkání vidět daleko víc, než zbytek hvězd za 90 minut! Ještě, že si ho trenér nechal do druhého poločasu ....