Nervózní Plzeň premiéru nezvládla

Odložená premiéra v první lize plzeňským fotbalistům nevyšla, prohráli doma se Žižkovem 0:2. O vítězství Pražanů se ve druhém poločase postarali Michal Ščasný a Jakub Hottek, který se radoval z premiérové branky v nejvyšší soutěži. Domácí doplatili hlavně na chyby v defenzivě a na nervozitu ve hře dopředu.

Jirka

CIPRO
Co jste čekali, jak existují brankáři pouštěčí, tak i trenéři prohrávači. Divím se, že ho ještě někdo v ČR angažuje.
0/0
4.8.2003 16:09

roudna

počkáme si
Až vyhodí po 4 kole Cipra ,přijde Zdeněk Michálek a Jiřík Skála.

Re:
tak tak. Jsem zvědavej příští týden na Slávku, to tahle kapacita těžko bude stačit. Ale příští sobotu z kluků spadne nervozita a bodík je náš :))

Smutný
Tragédie....co předved Blaha...klobouk dolů....Ale mladej Procházka,další mladej na prodej.Hodně dobrej kluk.Ještě všem ukáže;o)))))))
0/0
2.8.2003 20:33

Petr-Colorado

Super
3 bodiky na Zizkov, super chlapi, gratuluju Jakubovi k prvnimu golu v lize!!!

Re:
Jakejpak nakup, sel k vam zadarmo . Na druhou stranu, rika se, ze kdyz hrac nema zajem hrat za klub, je lepsi ho pustit. A to byl pripad Hottek. Taky je pravda, ze pokud jde o zalohu, je ve Slavii docela pretlak a pro mladyho hrace je lepsi, kdyz bude pravidelne hrat. Takze mu to docela preju (navic, proti nam minule gol nedal )
0/0
2.8.2003 20:04

TeameXtreme

Re:
nesel uplne zadara bylo tam nejake vyrovnani.(asi 1,8 milionu) Divis se mu ze nemel zajem hrat? za sezonu 105 minut? Na zizkove z nej muze vyrust hvezda neco jako straceny a pikl. Az zizkov za sezonu 2x slavii porazi tak se asi zblaznim
0/0
2.8.2003 20:36

Serf

Re:
Nedivim to je bez debat, ale nezapomen, ze se o nem zacalo mluvit az po podarenym turnaji ve Viareggiu a to bylo tusim nekdy pred zacatkem jara. Takze tezko soudit jestli 105 minut za celou sezonu nebo za pul (i tak to neni mnoho ). Vzdyt to vlastne pisu, je to pro nej jenom dobre a preju mu, aby se vypracoval, u nas je pretlak, a Skacel je dost dobrej (otazka je az ho prodame, kdo tam bude hrat, Lukes?). O vyrovnani nevim, ale asi to tak bude (byva). Jinak ten gol dneska byl peknej, krizna strela na delsi tyc, ale golman chytal jako v zacich, docela mu pomoh