Fotbal je krutý, smutní střelec Obafemi

Fotbalisté AC Milán jsou po osmi letech ve finále Ligy mistrů. Šťastným hrdinou odvetného utkání s Interem Milán, které skončilo 1:1, byl ukrajinský útočník Andrej Ševčenko. "Zažívám nepopsatelné pocity. Byl to nejdůležitější gól mé kariéry," tvrdí střelec. Dále čtěte: AC Milán je ve finále Ligy mistrů

Pecival

Kruty?
za ty prachy bych delal i krutejsi praci!:-)))
0/0
15.5.2003 9:45

sasha

Ble!
Vzhledem k tomu, ze ve dvou spilech padly dva usopleny goly, tak je asi lepsi Zbrojovka... Skoda ze nevypadlo aji AC. Fujtajblovej fobal.
0/0
14.5.2003 17:57

petemeister

Inter a lepší??!!????
Cožžééééé??Ten obeafami nebo jak se píše se asi zbláznil. To, že měli na konci dvě velký šance, který yvchytal ABBIATI!!!to vážně ne.....za celej první poločas druhého semifinále si nevytvořili jedinou šanci a byli u sebe zalezly na pulce. To ze zacali trosku utocit ve druhym bylo tim ze se AC sdtahnul...no apak dali gol po chybe obrany AC a najednou meli dve sance...
Jinak dkyz se to shrne tak po cely dve utkani byl jednoznacne lepsi AC..vice utocil a hlavne ovladal stred pole, coz se tentokrat di biaggimu,emremu a spol proti gattusovi,rui costovi a seedorfovi (a samozrejme pirlovi!!!) nepovedlo!!!!

0/0
14.5.2003 16:05

Alda

Re: Inter a lepší??!!????
Tvůj názor! Já to vidím jinak - první půle jasně lepší AC, 2. půle o poznání lepší Inter (AC ve 2. půli Tolda prakticky neohrozil, kdežto Abiati si panečku zachytal). Spravedlivá remíza. Martins Obafemi v podstatě má pravdu, aspoň pokud jde o 2. půli).
0/0
14.5.2003 17:24

Maršál Malinowski

Re: Re: Inter a lepší??!!????
... což nemění nic na tom, že vyhrál lepší tým.
A zaslouženě!!!
0/0
14.5.2003 17:54

XXXXXXX

V SOUCTU OBOU ZAPASU MI PRIPADALO, ZE OBA TYMY BYLY VYROVNANE. ROZHODLO PRAVIDLO O GOLU NA HRISTI SOUPERE, COZ V PRIPADE MILANSKEHO DERBY HRANEM V OBOU ZAPASECH NA STEJNEM STADIONU BYLO DOVEDENO DO ABSOLUTNI ABSURDITY. ZAPAS MEL POKRACOVAT DO PRODLOUZENI A PRIPADNE DO PENALT.