Bohemians srazil obránce, který hrál v záloze

Mužem zápasu byl olomoucký obránce Kučera, vysunutý koučem Uličným do zálohy, který dal dvě branky. Bohemians se snažili, v úvodu zápasu byli dokonce o něco lepší, ale přímý kop a Kučerova teč ve 24. minutě s hostujícím týmem otřásly. Bohemians už neprobral ani šťastný gól Klinky, kterým snižoval be druhé půli na 1:2. Pražský klub tak směřuje k sestupu, ač jejich prezident Pavel Švarc přes začátkem ročníku prohlásil, že tým jde na titul.

Karel

Páťa
Jak to najednou byl rychlý a svěží fotbálek sotva ze sestavy zmizela největší brzda Páťa Siegl. To by bylo bezva, kdyby i do budoucna někteří hráči pochopili, že hra záložníka nespočívá v tom dát balón rychle od nohy a z poloviny se dívat na to, jak Standa rychle běží a hledá ve vápně jediného nabíhájícího spoluhráče.

Záchrana?
Snad už ano, je velmi nepravdpodobné, že by konstelace bodů ještě způsobila pád Sigmy. I když se v posledních zápasech nehrál oku lahodící fotbal, přesto musím poděkovat modrým barvám nejen za toto vítězství, které dalo vzpomenout na lepší časy, ale také za všechny zápasy v nichž se kluci až dosud rvali o udržení. I když to byl v posledních několika zápasech boj a ne pěkný fotbal, tak mě těší alespoň fakt, že naše Sigma na jaře doma neprohrála. Snad se našim modrým barvám vydaří ta příští sezóna, doufám v to.

0/0
5.5.2003 9:38

mazdak

Trenér
S tímhle herním projevem může být spokojen jenom ubožák.
0/0
5.5.2003 8:51

tojoťák

Re: Trenér
Máš pravdu.Lepší by bylo, kdyby nepadl žádný gól a nikdo nevystřelil ani jednou na branku
0/0
7.5.2003 10:15

Peťas

Peter,Ty poleno!!!
To,co předvádí Holec,je tragedie.To jsou zbylí dva brankáři tak špatní,že neustále chytá tohle slovenský kopyto?!!!?