Výsledek je špatný, štvalo sparťana Zelenku

Přítelkyně fotbalisty Víta Turtenwalda předpověděla svému milému gól proti Spartě. "Přeje mi ho vždycky, ale ještě nikdy nahlas neřekla, že ho dám. Až dnes ráno," svěřil se příbramský obránce. Proroctví se vyplnilo. Turtenwald se v předehrávce 24. kola minutu před poločasem položil do centru Svobody a za chvíli se už radoval ze své premiérové ligové branky. Byl to zároveň první gól zápasu, který skončil 2:2. Dále čtěte: O vítězství připravil sparťany Siegl x Utkání minutu po minutě

To bylo ...
... domluvený. Dyk ke konci zápasu už nikdo neměl chuť hrát. Jak příbramští, tak sparťani. Zápasu chyběla trocha nasazení.

Re: Sparta ten náskoko neudrží a zaslouženě
To je možný, ale judebojs víc bodů určitě mít nebudou a to nám stačí :-)))
0/0
20.4.2003 17:18

Judeboy

Re: Re: Sparta ten náskoko neudrží a zaslouženě
Ty jeden ubožáku nazibolševická !!! Sparťani sami sebe nazývají šlechtou, ale ve skutečnosti jsou lůzou, lidským odpadem.
0/0
21.4.2003 4:09

Kotel

Máš recht, Sparta nic nebude držet, ona vyhraje minimálně o 12 bodů, blbe!

Titul
Remiza je v pohode, ta nam titul urcite nesebere :-)
0/0
20.4.2003 13:04

Pavel V.

Kotrba
Je zajímavé, že k remize s Příbramí píší jen asi slávisti. Je ale fakt, že Sparta má trenéra, který dokáže prokoučovat i vyhraný zápas.