Žižkovu chyba gólmana nepomohla

Chyba příbramského gólmana Sňozíka mohla být darem pro fotbalisty Žižkova. Ti ji nevyužili a nakonec venku podlehli 0:1 v dohrávce 23. kola první ligy. Co se stalo? V 61. minutě Sňozík netrefil míč, když ho chtěl odkopnout po malé domů. Dotírající útočník Kennedy Chihuri málem vyrovnal. "Bylo to těžké, míč mi utíkal od nohy a už jsem ho nestihl," řekl Chihuri k situaci, kdy už měl před sebou prázdnou branku. Dále čtěte: O obvinění přibramského šéfa Starky x Zpravodajství ze zápasu x Utkání minutu po minutě

Dita

Kdo pískal?
Byla jsem jako obvykle na zápase a nevšimla jsem si, že by někdo Sňozíka vypískal v momentě, kdy neodkopl dobře balón. Všichni jsme hrůzou křičeli a báli se o remízu, ale že by někdo pískal? Já seděla na "dukle", kamarád na "marile" a ani on pískot neslyšel.
0/0
16.4.2003 10:19

xxx

autor článku
kdyby viděl že spoustu míčů kopali zadácí Příbrami na Sńozíka, takže on to musel odkopávat z voleje a na hrbolatém terénu se není co divit že se dostal do úzkých. jeho bych z toho rozhodně nevinil ale toho obránce ANO! Takže i Chovanec má pravdu nakonec.
0/0
15.4.2003 16:27

martin

...jestli po včerejším výkonu chce hrát Žižkov pohár, tak to nás čeká pěkná podívaná...