V domácím poháru postoupily Teplice a Žižkov

Fotbalisté Teplic a Žižkova se v úterý stali zbývajícími čtvrtfinalisty Poháru ČMFS. Tepličtí porazili na svém hřišti celek Olomouce těsně 1:0, mužstvo Žižkova zvítězilo na půdě druholigového Chomutova 3:1. Už ve středu si účast ve čtvrtfinále domácí pohárové soutěže zajistily celky Slavie, Ostravy, Jablonce, Českých Budějovic, Příbrami a Zlína. Čtvrtfinále, které je na programu ve středu 16. dubna, se losuje v pátek dopoledne v sídle fotbalového svazu v Praze na Strahově.

polino

Pravidla.
Zajímavá jsou fotbalová pravidla. Když hráč v ČMFS poháru dostane žlutou kartu tak se mu přenáší i do 1. gambrinus ligy. Ale distanc s 1. gambrinus ligy do domácího poháru nepřenáší. Narážím tim na start Horvatha: V lize dostal dva zápasy stop (8 žlutých), jeden už odstál na Žižkově a druhý bude stát toto kolo. Mezi tím v poháru může hrát.
0/0
11.4.2003 9:18

žbl

jo jo
... Teplice i Žižkov by si pohár UEFA zasloužily ... rozhodně víc než Sparta Ligu mistrů....  .... letos by to mohlo vyjít Teplicím ... hrajou slušně a kdyby kvůli nikomu tak jenom pro Straku by do bylo pěkné pohlazení na duši, a navíc by neskončily v 1.kole...