Liga? Spíš přátelák, zlobil se kouč

Na jaře experty i soupeři obdivované Staré Město ztrácí jedno utkání za druhým. Čtvrtou porážku připravili fotbalistům v Brně. Tým vyhořel 1:4. Tři branky padly už do poločasu, za šestnáct minut... Staré Město předtím nestačil na Spartu, Olomouc a České Budějovice. S postavením klubu to ale nepohlo.

KingJohny

Tady
z nás asi někdo dělá blbce  Celá republika věděla, že Brno vyhraje. Jen jestli si Brno na sebe neupletlo pěknou boudu. Diváci na takovýhle divadla budou asi těžko chodit.
0/0
7.4.2003 18:39

babča

Však i vrabci...
... na té pověstné střeše si cvrlikali kdo že v tomhle utkání zvítězí!
A mnohdy stačí podívání se do katastru nemovitostí, kerej hráč zrovna staví.  Vzpomeňte na Přibyla či Valnohu v Brně...

0/0
7.4.2003 15:35

j

neco tam asi bylo
snad asi kazdy kdo na tom zapase byl se musel divit nebo mu bylo jasne, ze v tom asi byli nejake LOVE!!!!!

brno MUSELO vyhrat
proste muselo, dyt je to vsem jasny. a stare mesto nemuselo bodovat.
0/0
7.4.2003 13:31

Petras

Rabušic
No to je pěkné, jenom nevím kdy se to Palinkovi obnovilo, když předváděl hrůzu od první minuty. rabušic k tomu přistoupil úplně stejně jako hráči. Zkoušet něco s výhledem na ostatní zápasy je super, když měl 14 dnů přípravu, a on zkouší v lize.