Václavíka zahříval studený čaj

Už v poločase, když se šel slávistický gólman Michal Václavík ohřát do kabin, mu fanoušci děkovně tleskali. Smál se a mával jim. Cítil, že zápas mu vychází parádně. „Byl to od nás nejhezčí fotbal sezony. Mrzí mě jen to, že jsem nakonec nevychytal nulu,“ řekl, když skončila kanonáda 6:1 nad Českými Budějovicemi. Do přestávky svůj tým výrazně podržel, zlikvidoval tři nebezpečné střely. Zvláště při hlavičce Horejše zblízka to vypadalo až neskutečně: vrhl se doprava a dlaní udeřil do míče zhruba ve výšce hlavy. Každý v ten okamžik tušil jasný gól.

Vrastam Khastan

Vychytal neuvěřitelné, ale...
...díky jeho podběhnutému rohu padl ten budějovickej gól.
0/0
7.4.2003 9:44

rzlm

Re: Vychytal neuvěřitelné, ale...
A to počkej, kolik jich pustí v sobotu!! To mu na sebědomí určitě nepřidá :-)))
0/0
7.4.2003 16:39

Aerosmith

Re: Re: Vychytal neuvěřitelné, ale...
Nemyslim ze se spartou bude nakej vetsi problem meli dost prace i s Blsanama...
0/0
7.4.2003 19:15

kaja

S takovými výkony klidně i do repre ...
Držím palce Tobě (i nám všem slávistům), ať na Tebe nevyzrají nějakou kulišárnou sparťanští "bejci" a z derby méme vítězství !