Juventus zvítězil v turínském derby

Hodně dramatické bylo turínské derby, v němž domácí Juventus zvítězil nad AC 2:0. Juventus, jehož dres obléká český reprezentant Pavel Nedvěd, vedl už od 6. minuty vlastním gólem Comotta. Vítězství pak pojistil až teprve dvě minuty před koncem Tacchinardi. Duel byl poznamenán mnoha nevybíravými zákroky a rozhodčí mezi obě mužstva rozdělil šest žlutých a čtyři červené karty.

Marco

Videa ze Serie A
Branky 27 .kola Serie A najdete na http://acparma.zde.cz/ ve formátu .avi. Nechybí zde Baggiův skvostný lob, Recobův slalom, pěkná remízová trefa Montelly, Adrianova patička či vtipná oslava Corradiho gólu...