Nizozemci málem ztratili na hřišti outsidera

Nizozemsko, největší soupeř Česka v kvalifikaci o postup na evropský šampionát, málem shořelo na hřišti outsidera. Jeden z favoritů 3. skupiny prohrával v Moldavsku od 17. minuty, o dvacet minut později Nistelrooij vyrovnal a vítězný gól Nizozemci vstřelili až šest minut před koncem. Autorem branky byl záložník Van Bommel. Velké překvapení se zrodilo v Kaunasu, kde domácí Litva zdolalo Skotsko, a v Kodani vybouchli Dánové s Bosnou. V ostře sledovaném souboji Anglie zdolala Turky 2:0. O utkání Česko - Rakousko čtěte ZDE x Moldavsko - Nizozemsko 1:2

Hokej

klid
Klid anglickým fanouškům? Píšete jenom blbosti a vůbec jste ten zápas neviděli. Klidní angličtí fanoušci, cha cha.
0/0
3.4.2003 17:23

Niinima

Kvalifikace
Pokud jste videli sestrih na Eurosportu, musíte souhlasit, že tulipány měli kliku. Oba goly dali po chybe golmana, poprve vyskocil min než van Nistelrooy a podruhe pomalu zareagoval na strelu Bommela. Ale ten gol co dali Moldavci, ten stal zato a byl golem dne, krasny volej. A to Holandani hrali na vybornem hristi, mnohem lepsim nez byl mocal co jsme hrali my. Vubec, tim u me dost spadli, nevim jestli patri mezi tri nej. v Evrope. Jinak to, že Albanie i Litva oloupi o pet bodu soupere jako Rusko, Irsko, SRN resp. Skotsko, to se asi necekalo
0/0
3.4.2003 9:48

Edmund Černá Zmije

Re: Kvalifikace
Co se těch gólů týče, byly to opravdu gólmanovy hrubky. Poprvé špatně načasoval odskok a když šel nahoru, Nistelrooij už hlavičkoval. A podruhé, to byla nijaká střela z 30 metrů kousek od něho, podle mě musel zaspat a jít po ní pozdě.
Ale ti Skotové asi měli dopadnout v Litvě líp, připadalo mi, že ta penalta byla nafilmovaná.
Nejhezčí fotbal se hrál v Anglii a kupodivu v Maďarsku, zato na ty Slováky se nedalo dívat, to jsou zoufalé mátohy, navíc bez diváků to vypadalo opravdu tragicky.

0/0
3.4.2003 12:36

arabstrap

Re: Re: Kvalifikace
najsmutnejsie na tvojej poslednej vete je, ze mas pravdu.. je to hrozne a hanbim sa za uroven nasho futbalu.. este jednu poznamku: nepripada mi prilis spravodlive, ked za par pokrikov hu-hu na anglicanov musime trpiet tym, ze nam zavru stadion na 1 zapas (ja viem, otazne je, ci by sme netrpeli viac, keby sme tam boli...), ale anglicanom, ktori kam pridu, tam seju vietor a znu burku (vid lichtenstajnsko naposledy) sa vsetko prepecie.. na onom zapase na tehelnom poli som osobne bol.. a viem, ze atmosfera bola az na par skandovani hu-hu a rozbijanie plotu anglickymi hooligans celkom v pohode...
0/0
3.4.2003 15:24

idared

Jen náhoda
Seděl jsem včera večer ve sportbaru a sledoval náš fotbal. Na jedné z dalších obrazovek byl teletext s ostatními výsledky. Dlouho tam bylo Moldávie Nizozemí 1:1. Tak 15 min před koncem tohoto utkání říkám ostatním: Právě probíhá jednání mezi manažery Moldávie a Holandska o ceně vítězného holandského golu. Mají pět minut na dohodu. Po pěti minutách říkám: Teď už se dohodli a za chvíli se objeví u Holandska dvojka. Vzápětí dvojka naskočila. Já vím, je to náhoda, ale kontextu Coliny, i výkonu rozhodčího v Rotterdamu a situace v Moldávii mě to nějak přišlo logický.

Dansko
Dánové to je neuvěřitelná bomba, ale oni ani v Rumunsku, kde ve středu vyhráli 2:5, nepředvedli extra výkon, jak by se mohlo zdát podle výsledku. Škoda, že se jim něco podobného nepovedlo v minulé kvalifikaci - třeba s Islandem, mohli jsme si zahrát na MS... Holandsko to je fakt smůla - a ty jejich keci před zápasem, že si tam musí vylepšit skóre - ha ha. Jo a jestli nás potká baráž, Litva by nebyla špatná, ne ?
0/0
3.4.2003 7:20

Plzeňák

Re: Dansko
Co to meles:)? Jaka baraz? Nas uz z prvniho mista nikdo nesesadi:)