Skácel nad svým kouskem jen mávl rukou

Rudolf Skácel se rozběhl středem hřiště a už ho nikdo nezastavil. Díky jeho úchvatnému sólu Slavia vedla 3:1 nad Teplicemi a zápas ve fotbalové lize v klidu dovedla k vítězství. "Jestli dám gól krásnou střelou, nebo upachtěnou dorážkou, je úplně jedno. Mám z něj radost stejnou," pronesl Skácel. "Tenhle se sice docela povedl, ale už jsem dal hezčí," prohodil nevzrušeně.Dále čtěte: Podrobnosti o utkání x Zápas minutu po minutě

kaja

Bylo to super - díky !
Půjde-li to takhle dál, liga mistrů Slavii neujde, a kdo ví, možná ani titul!!!

Ruda Skacel
Ruda zase predvedl. co v nem je....Rudo jsi buh!!!!!!
0/0
16.3.2003 13:48

blahic

vinco
Ty chlape jak se vede? Jeste ti musim vratit ten pujcenej pullitr. Pozdravuj Smrcu.
0/0
16.3.2003 12:36

Vinca

Pro Blahice
Zdar, zizen je porad velika a pulitru mam dost :-)
0/0
21.3.2003 8:00

vinca

prostě Hradecká Slávia :-)
Na tohle bych rad chodil kurna, ale ve dve odpoledne? To si du radsi sam zahrat II. Třídu.
0/0
16.3.2003 8:49

Vincent

Inter
mezera na levý straně Interu čeká na tebe! tak si to nepokaž!
0/0
16.3.2003 1:17

bellaman

hmmm, tak tohle je FOTBAL
Rudo, tohle byl jeden z nejsvětlejších momentů slavistického jara, moc hezký soličko a chladnokrevný zakončení z úhlu. Jen tak dál !!!   1*

mathis

RUDAaaaaaaaaa SKÁCELlllllllllllllllllllllllllllll !!!
0/0
15.3.2003 19:32

Miner

Karel to je buh :)
Při třetí slávistické brance jen stínoval střelce Skácela. "Běžel na mě sám, takže jsem ho mohl jen faulovat. Ale to bych dostal červenou," řekl Rada. "Tak jsem ho nechal a doufal, že mě někdo zdvojí. Bohužel."
Nekdo by Karlovi mohl vysvetlit ze se da mic odebrat i ciste :)
0/0
15.3.2003 18:59

Kitty

Re: Karel to je buh :)
Musis brat chlape ohled na realitu..:-) Kdyz se takovej mladej, rychlostne pomerne solidne disponovanej kluk, jako Skacel, rozbehne a ma rychlost, tak mu Karel, ktery se ani v mladi nemohl zrovna pysnit vizitkou dynamickeho obrance, asi tezko muze stacit;-) Jeho slova jsou bohuzel cista pravda:-))