Jarošíka po prohře zapomněli na stadionu

Nejdražší hráč ruské ligy se parádně předvedl hned ve svém prvním mistrovském zápase, ale CSKA Moskva to k triumfu v Superpoháru nepomohlo. Jiří Jarošík, který do Ruska přestoupil v lednu za 117 milionů korun ze Sparty, vstřelil v závěru poločasu vedoucí gól vítěze Ruského poháru, ale mistrovský Lokomotiv sedm minut před koncem vyrovnal, trefil se Pimenov. O vítězi rozhodl až penaltový rozstřel vyhrál Lokomotiv 4:3.

Tomáš

Vstupenky na Holandsko
Děkuju všem, kteří se mi ozvali kvůli vstupenkám na zápas Holandsko - Česko 29. března v Rotterdamu (příspěvek 09.03.2003 23:01). Bohužel už nemůžu další zájemce potěšit, protože jsem se s jedním již dohodl. Takže již nevolejte. Díky za pochopení.
0/0
10.3.2003 10:39

crocodille

Re: Vstupenky na Holandsko
Takže je má zase nějakej překupník, co je potom bude střílet za 5 tisíc ...
0/0
10.3.2003 16:19

Tomáš

Mám na prodej čtyři lístky na zápas Holandsko - Česko v Rotterdamu 29. března. Jeden lístek za 800 korun. Telefon 602 145 401 denně od 10 do 20 hodin.