Wisla Krakow remizovala v Římě

Bod za remízu s Laziem si z olympijského stadionu v Římě překvapivě veze Wisla Krakow. Polský tým ve druhém poločase otočil skóre zápasu na 2:3 díky dvěma penaltovým trefám Macieje Žurawského. Na konečných 3:3 vyrovnal v 71. minutě Enrico Chiesa. Francouzský trenér Houlier bral body ve své vlasti. Anglický Liverpool dovedl ve Francii k výhře 1:0 nad Auxerre. Branku dal v 73. minutě kapitán týmu Hyypiä. Český útočník Milan Baroš v nastaveném čase střídal Michaela Owena. Vladimír Šmicer je zraněný.Slavia porazila Besiktas 1:0

ssl

Lazio
Lazio má zajímavou bilanci - doma většinou remizuje a venku potom vyhrává ... jen doufám, že to bude platit i v Polsku
FORZA PER SEMPREEEEE
0/0
22.2.2003 17:16

king_of_snake

:-(((
Hmm...tak všechny tipy mi vyšly,jenom to Lazio mně zklamalo-a 1300 ká čé je v p******.Každopádně mi to dostatečně vykompenzovala Slávka..:-))
0/0
21.2.2003 10:37

LTO

Houllier musí být blázen !!!!
To snad není možné. Ten sólující zakrslík, který vůbec nedává góly opět hrál a Milan byl zase na lavičce. Je slepý?!!?!? Nebo uvažuje tak, že když Owen má největší plat, tak musí hrát i kdyby byl ožralý?!?! Milane odejdi z toho blázince !!!
0/0
21.2.2003 7:37

Michal

Re: Houllier musí být blázen !!!!
Dobre ze sedel,Baros je nejvetsi kopyto a mel radsi zustat v Ostrave:-)))

Pepa

Baros by mel spis kopat v Ostrave v dole a ne v Liverpoolu.
0/0
21.2.2003 11:21

Antonín

V Ostrave se uz ZADNE uhli netezi, blbecku. A Baros je fantasticky - evropska trida.
0/0
21.2.2003 12:01

LTO

.... a promluvil pražský pepík.Sere tě,že nešel ven přes tu vaši teplou partu.

Milda

Re: Jak mohla sparta vypadnout s Denizli?
Jak? Já bych možná věděl.
0/0
21.2.2003 6:35

Had

To se zeptej ptáka Jarabáka. Ten zápas jsem viděl a můžu říci, že to bylo divácky hodně náročný. Nechci být vulgární, takže mi napadají slova typu sabotáž, ostuda českého fotbalu atd.
0/0
21.2.2003 7:15

Maršál Malinowski

Celkem jednoduše. To, že se hráči chtěli zbavit Jarabáka a proto sabotovali zápasy s Denizli a se Zlínem, je už veřejným tajemstvím. A navíc, jestli náhodou nevíš, Denizli v minulým kole vyřadilo mnohem slavnější Lyon, takže to až zas takový haluze asi nejsou.
0/0
21.2.2003 10:09

go

Re: Re: Jak mohla sparta vypadnout s Denizli?
jo 1: 6 v průměrném Portu.... asi to fakt famozní tým
0/0
21.2.2003 12:44

Timmy

Poláci zase mají po čase dobré mužstvo
Viděl jsem Wislu hrát doma proti Parmě a potom venku v Německu a hráli fakt boží fotbal. Slavia - Krakow ve čtvrtfinále, proč ne? Už se těším a možná pojedu na zápas do polska - mám to kousek...