Příbramští srovnali v posledních vteřinách

Branka příbramského obránce Schindlera deset vteřin před koncem čtyřminutového nastavení naštvala brněnské hráče, trenéra Večeřu i dva tisíce zmrzlých diváků. Brno už už drželo vítězství, které jim soupeř vyrval při poslední akci zápasu. Vedoucí branku domácího týmu vstřelil v 65. minutě aktivní útočník Pacanda, jenž po Doškově přihrávce doklepl míč do sítě.

BOBY BRNO

BRNO POTAPI VUL VECERA !
VUL Vecera bude rohodovat kdo sestoupi. Kdo tomu neveri, tak at sleduje zapasy muzstev hrajici o sestup. Hlavni iniciatorem bude VUL Vecera a jeho kamos P. Ulicny. Dva roky to tenhle HLUBOKO podprumerny trener dela. Jen si vzpomente na minuly dve seszony - Drnovice a Brno .......VECERA VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN !!!!!!!!!!!!!!!
0/0
17.2.2003 16:59

adamesss

......
Brno dostava goly v poslednich minutach uz delsi dobu...treba minuly rok bylo opravdu malo domacuch zapasu, ktere pokud byli vyhrou nezkoncili 2:1 a ten jeden obdrzeny gol prisel v 90min. ...no a vcera byla ta smula, ze ty dva goly nepadli...i kdyz mohli!!!
0/0
17.2.2003 10:26

bushman

V poslednich sekundach
Letos snad uz popate inkasuje Brno gol v poslednich sekundach, zacalo to hned v 1. kole s Libercem, to uz nemuze byt nahoda!
0/0
17.2.2003 8:29

danny

Re: V poslednich sekundach
To je jednoduchý. Není to náhoda, ale "strach" o výsledek. Kdyby hráli vyrovnaně dopředu i dozadu až do konce, tak by se to nestávalo.
Když stojí dvacet lidí víc než deset minut ve velkým vápně (jak to bylo včera), tak to prostě někdo našije a ono to tam spadne.
0/0
17.2.2003 8:57

tomik.tomas@seznam.cz

co to je za článek!!!!
co to je tady za bláboly, já na tom zápase byl a to co předváděla mužstva v první půli to byla katastrofa, vše hrané na náhodu a přihrávky lýtali 30 metrů nad zemí prostě parádní svíce ale scházela jim přesnost protože lítali na tribunu:)))a ta posila ze sparty zavadil není náhodou v příbrami hrál úplnou tužku!!!ve druhé půli bylo brno jasně lepší a dalo zaslouženě gól ale ta skvělá přihrávka od Doška to snad musel napsat blázen. došek šel do souboje s golmanem který zaspal na brankové čáře a odražený míč pacanda doklepl do prázdné brány! a ty rozhodčí to snad nebylo ani na druhou ligu!!!jeden z pomezních byl úplně mimo a hlavní ho doplňoval. fakt ta naše liga je zkorumpovaná!!!nakonec se čekalo až příbram vyrovná a hurá do šatny protože byla kosa jako sv....
0/0
16.2.2003 20:50

danny

Re: co to je za článek!!!!
Já tam byl taky. Kosa fakt byla hrozná a ten kdo psal ten článek nemohl zápas vidět.
Něco k Brnu: Chodím na Zbrojovku..Boby..FC_Brno..? od 8-mi let, ale poslední roky jim chybí jedna důležitá věc. "Věřit si, že mají navíc." Většina mužstev v naší lize hraje "aby to uhrála". Včera jsem se díval na 5. FA Cupu mezi prvoligovým Leedsem a druholigovým Crystal Palace a to byl fantastický fotbal. Padly 3 góly, stadion byl plnej a hráči hráli jako o život. To už jsem v Brně neviděl několik let. Chce to dát do hry srdce.
Rozhočí: v tom anglickým poháru neuznali rozhodčí Crystalu regulérní gól, čímž ho vyřadili ze soutěže, takže to co v Brně předváděli ti 3 dárečci je úplně v pohodě